www.sudzibas.lv Latvianlaw.eu Dokumentu sagatavošana

Latvianlaw.eu - Dokumentu sagatavošana

Labdien, biju iegriezies šajā kompānijā http: / www.Latvianlaw.eu / lv / lai ātri sagatavotu dokumentus..., diemžēl... Labdien, vēršos pie jums ar sekojošu pretenziju: š. G. 13. Februārī es griezos pie jums lai sagatotu dokumentus izmaiņām lr ur. Man bija nepieciešams veikt savā uzņemumā sekojošas izmaiņas: 1) sia kapitāla pāreja no lvl uz eur; 2) sia nosaukuma maiņa. Dokumenti tika sagatavoti, un pie iesniegšanas izrādījās, ka trūkst vēl "dalībnieku reģistrs", kuru jūs pārsūtijāt uz ur pa epastu. Š. G. 19. Februārī es saņemu ur lēmumu atteikt izmaiņu reģistrēšanu, jo jūsu sagatavotajos dokumentos tika atrastas 5 kļūdas!!! Es, protams izlaboju šīs kļūdas, bet pašlaik esmu zaudējis laiku un jūsu kļūdu dēļ šo uzņemumu vairs pārdot klientam nevaru, jo cilvēks piereģistrēja jaunu uzņēmumu ar izvēlēto nosaukumu... Par šo "profesionālo" dokumetu sagatavošanu es samaksāju 50. 00 eur, kurus vēlos atgūt, jo jūsu kļūdu dēļ esmu zaudējis krietni ievērojamāku summu.

V VladIat 08.05.2015

Laicīgi vajadzēja vērsties pie tiešām profesionāliem un godprātīgiem juristiem = www.temida.lv