[email protected] - krapnieki

Uzmanieties no krāpniekiem, kuri sevi reklāmē ar e-pastu: [slēpt]@gmail.com !!!
Paņem priekšapmaksu, kuru solās atdot, ja kredīts netiek piešķirts. Tad pazūd... Figurē tāds Juris, vārdu droši vien maina ik pa brīdim... Pārstāv it kā firmu MEGANEP, bet dod parakstīt līgumus ar nepareizu reģist. Nr. MEGANEP nenodrbojas ar kredītu izsniegšanu!!!

D didii 19.05.2010

nospera iespeju par prieksapmaksas atdosanu, un tagad domaju ka daudzus godugus aizdevejus ar so nomelnos...

L L 20.05.2010

Nu, nu ...godīgs aizdevējs kas prasa priekšapmaksu?! Te pat zirgam jāsmejās:DDD

N Nils 28.05.2010

[slēpt]@gmail.com gadijuma nav e pasts sludinajumam? un talrunis nav 20001012? uzrakstiet sikak si bleza un viltvarza izskata pazimes? vai nav dokumenti kreisie japaraksta kadu viesnicu vestibilos un jamaksa prieksapmaksas?

N Nils 28.05.2010

ja iet runa par firmu meganep tad sis kreditbrokeris ir ar retainu un nekoptu seju pec veja baku slimibam? tad ziniet ka vinu jau mekle policija vina darbibas lauks ir vecriga! nekavejaties un griezieties policija ar iesniegumiem jo daudzus vins ir apkrapis. ir uzdevies ka ivars rozenbaums, andrejs brazevics tagad velns vinu zin par ko...bledis no bleziem.

N natalija 28.05.2010

meganep un latvianfinance ir dazadas firmas, jau parbaudijam.
pedeja vismaz reali ko dara, mums 2 nedelu laika izkartoja kreditu, panema beigas 3% no summas par pakalpojumu, bet sanaca gandriz 40% gada, ..dargi, bet neko darit.
meganep ir krapnieki, pasi izbaudijam sakuma, kad meklejam kreditu, .Bet tur diemzel nekas nav lidzams, zinam, ka sanema to darboni policija, bet nakama diena viss turpinajas, cik saprotams, tad viss notiek ar strukturu piesegu, un ne tikai.. bistama firma, reali eksistejosa, it ka, cik mums teica policija, tad vini aizdod naudu, bet mazas summas, lidz 5000 laikam, pret dzivokli jeb maju, un pec tam visu likumigi atnem.. bet nav sobrid likuma, kas vinus var apturet.. cik mums ir informacija, tad nav pat aptureta vinu darbiba oficiali.

J Juta 28.05.2010

latvianfinance jums kreditu kada veida izsniedza? ari ar prieksapmaksam? vai bez tadam? bet meganep darbonis neviens vel nav sanemts un tas ir tirie meli jo si persona vel sodien vecriga uzdarbojas. tas ir parbaudits jau no oficialiem avotiem.

A artis 06.06.2010

Par Meganep parstavi - satiksanos saruna viesnica Avitar. Vards - Juris. Bakuretaina seja. Augums ap 175. Uzdodas ka firmas Meganep parstavis. Telefons 26779685. Bet sobrid sis numurs jau ir slegts...

N Nauris 08.06.2010

Skaidrs tas ir tas pats bledis vins nav nekads ne Juris ne Mikelis. Vins uzdodas katram savadak gan ka Ivars Rozenbaums, gan ka Andrejs Brazevics un tik numurus maina. Bet pats galvenais, ka savus datus dod viltus ar visiem personas kodiem, tacu firmas meganep ipasnieks ka tads Uldis Miluns pastav. Jasak butu visu piedzit no vina, lai tad saktu aizdomaties ar savas firmas varda slavu maldinat cilvekus. Esmu simtprocentigi parliecinats, ka si firma meganep ir iesaistita kopa ar so bledi.

J Juris 12.06.2010

INFORMACIJAI NO OFICIALIEM AVOTIEM----FIRMA MEGANEP VISPAR NEPASTAV!!! TA IR ATVERTA UZ ULDA MILUNA VARDA, KAS PATIESIBA IR NO BAUSKAS UN IR BOMZIS JO VINAM NAV PATSTAVIGI DEKLARETAS DZIVES VIETAS. FIRMU UZ VINA VARDA ATVERA PROFESIONALS BLEDIS, KAS NODARBOJAS AR KRAPSANU VINS IR VIENIGAIS TIK KATRU REIZI UZDODAS CITA VARDA. VINA ISTAIS VARDS UN UZVARDS DRIZ TIKS PUBLICETS PUBLISKI.