www.sudzibas.lv Latviancasting.lv Neuzkerieties uz krapnieci Ligu

AtrisinātaLiga Daniela, Latviancasting.mozello.lv - Neuzkerieties uz krapnieci Ligu

Krāpšanas kantoris ielikusi ka piedāvā iegadāties fotogrāfijas no kartingiem, taču neko nesuta un naudu ari neatgriež.! Neuzķerieties uz krāpnieci Ligu.!
Apmaksātu rēķinu naudu nesūta atpakaļ, saka lai tagad sēžu un gaidu.
Neviens nelika man sūtīt bildes.
Lai gaidu naudu bet cik man ilgi jāgaida jau gaidu 3nedeljas. Kopā pārskaitījusi esot.
Māna tik cilvēkus neuzķerieties uz maldinošiem uzrakstiem viņu mājas lapa ja tā to vispār varētu nosaukt!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta latvietisarlieloburtu 30.06.2016

Komersants atsutija atpakaļ naudu un viss ir okey.

L latvietisarlieloburtu 19.05.2016

Brīnums godīga atsūtīja pēc ievietošanas..

A Antireklama 29.06.2016

Neuzskatu, ka esmu negodīga. Bildes nevar iegādāties trešās personas, bet tikai fotomodeles, kā jau tika Jums teikts.
Domāju, ka tagad par šo neslavas celšanu un apmelošanu man vajadzētu vērsties kādā iestādē?

T Tong Po 29.06.2016

ka tik pati "Liga Daniela" nedabū iekšās no kādas iestādes... :) Tā teju vai uz avīzes taisītā "aģentūras" lapa neliecina par legāli reģistrētu komercdarbību.

A Antireklama 29.06.2016

Tā nav aģentūra, aģentūras statusam vajadzīgi 5000 dalībnieku. Ja interesē, sainmieciskā darbība ir reģistrēta. Un ja sūdzības iesniedzējs savu 10 eiro dēļ ir nomiris badā, tad atvainojos.

TasEsLV 19.04.2017

Ceru ,ka tevi katru dienu kāds apkāsīs par 10 EUR :)

A Antireklama 19.04.2017

Ja neziniet situāciju, nemuldiet.
Neviens nekad nav apkrāpts, ne par centu. Ja ir domastarpības, vienmēr nauda tiek atgriezta.