Lattelekom ITV - Internet TV

Labdien.Ir samaksats 1, 85LVL par iespēju skatīties internet TV maksas paķete. Tiks ispildits viss, kas rekomendets "Apollo/ITV/Palīdzība" . Windows Media Player v.12.0.7600.16385 drošibas komponenti atjaunoti [http://drmlicense.one.microsoft.com/Indivsite/en/indivit.asp].
Un Internet Explorera kā arī Firefoxa un Safari rada Done vai Ready un melna bilde. Daudzkārt prasu palīdzību "«Lattelecom» Palīdzības dienestā" , bet ka no autoatbildetāja saņema "Atjaunojiet Windows Media Player drošību". Cik var rekomendet vien un to pašu, kas tiks izdarits(ne vien reizes) un nepalidz? Var but tur nav specialistus, kas var palidzet? Vai tas lr "LOHOTRONS"?
Ar cieņu, LU, fizmat-fakultates absolvents,

I

U unk 21.12.2010

Apollo iTV darbosies tikai ar explorer, un apgreido uzreiz, tad aizies! Skaties vesels!

U unk 21.12.2010

Ups, aizmirsu, apgreids: http://drmlicense.one.microsoft.com/crlupdate/en/crlupdate.html