www.sudzibas.lv Lattelekom Dekoders Domāju, ka atrodoties dzīvojamā telpā, tas ietekmē manu veselību

Lattelekom Dekoders - Domāju, ka atrodoties dzīvojamā telpā, tas ietekmē manu veselību

Neesmu mēģinājusi to pierādīt, bet jūtu, ka atrodoties telpā, kurā ir dekoders mana sirds jūt pārslodzi. Gribētos zināt, cik drošas veselībai ir šīs ierīces vai ir sertificētas attiecībā uz cilvēka veselības ietekmi.

I

Komentāri (12)

H HugoDjego 20.03.2010

Patiesībā mobilais telefons ir kaitīgāks par dekoderi.Dekoders saņem signalu no antenas un to izveido par video un audio signalu.Mobilais telefons sarunas laikā, kad ir pie galvas, reāli izstaro veselībai kaitīgu elektromagnētisku starojumu.Ja Tev tomer ir aizdomas, ka dekoders vainīgs, tad varētu ieteikt šajā gadijumā to novietot cita istabā, lietot garāku video kabeli līdz TV un tā skatities.
Līdz šim visi tikai sūdzas, ka liels brāķu procents ir pašos dekoderos, proti, tie nedarbojas normali.

I Inese 20.03.2010

Sertifikācija attiecībā uz tehnoloģijām ir procesā, bet attiecībā uz ietekmi uz vidi, cilvēka veselību - nevar sameklēt. Pieļauju, ka tomēr šis jautājums vēl tikai uzņems apgriezienus.

L lietpratējs 20.03.2010

Jāvēršas pie psihologa, psihoterapeita vai pat psihiatra. Nopietni! Tās ir iedomas par kaitīgumu! Tad jau TV vai tējkanna ir stipri kaitīgākas, nemaz nerunājot par mobilo telefonu! Un kas notiek, ja pietuvojies tuvāk par 500m no augstsprieguma līnijas? Labāk nemaz nemēģini - tevi gaida tad 100% momentāla nāve...

H HugoDjego 20.03.2010

Tējkanna tiešām nopietna lieta, jo ir bijuši gadijumi, ka cilvēks applaucejies ar ļoti karstu udeni-tas nav joks...

I Inese 20.03.2010

visiem komentiem:
Ja godīgi, es par savu veselību nekad neesmu sūdzējusies, iespējams, ka tā ir sakritība, bet līdzko izslēdzu šo ierīci (dekoderu) (atvienoju no elektrotīkla), mans fiziskais stāvoklis uzlabojās.
Var jau ieteikt apmeklēt psih, un citus logus, tāda jau ir tā mūsu sabiedrība...

L lietpratējs 20.03.2010

Tipiska psihosomatika. Savu iedomu fiziska izbaudīšana. Neko ļaunu nedomāju un neņirgājos - tas ir racionāls ieteikums vērsties pie psihoterapeita. Psihoterapeits - speciālists, kurš nodarbojas un cenšas palīdzēt arī cilvēkiem ar dažādām neirozēm, tās nav psihiskas saslimšanas.

Cits variants - varbūt dekoderim ir defekts - bojāts kāds kondensators, tas sīc ar dzirdamu skaņu vai izdod kādu ausij nedzirdamu augstfrekvences skaņu un tāpēc var rasties nogurums vai galvassāpes. Tā var būt ar jebkuru tamlīdzīgu aparatūru - datoru, televizoru vai pat padomjlaiku radio. Tehniskā kārtībā esošs DTV dekoderis nekādi neiespaido veselību!

H HugoDjego 20.03.2010

Nu paga, dekoders iebūvēts metāla kastē, kas nelaiž cauri nekādu magnētisko, ne elektrisko lauku. Ja Inesei ir varbūt kāda extrasensorika, kas kaut ko jūt...
Ieteiktu samainīt dekoderu ar kaimiņiem uz kādu dienu, tad redz, kuram paliek slikti atkal.Un pēc tam var izdarīt attiecīgus secinājumus.Vai nu arī aiziet ciemos pie kāda, kam arī ir dekoders, tad uzaicināt kādus viesus, aprunāties, vai kādam nav slikti pirms un pēc apciemojuma. Nu ko citu???
Man pašam nav dekodera, man tagad ir krīze.Pie manis nav jēgas tagad braukt.

H HugoDjego 20.03.2010

Ā, Inese, iesaku vismaz aiziet pie ģimenes ārsta, lai uzraksta analīzes, uztaisa kardiogrammu.Es ar biju, nav labi ar sirdi bez visa dekodera...

E Eziic 21.03.2010

Hugo Djego, rakstīji:"Ja Tev tomer ir aizdomas, ka dekoders vainīgs, tad varētu ieteikt šajā gadijumā to novietot cita istabā, lietot garāku video kabeli līdz TV un tā skatities."
A prātā neienāk, ka kanālu pārslēgšana notiek ar dekoderu vai tā pulti? ;)

K Kirstaps 23.03.2010

Elpot arī ir kaitīgi, ja padomā, kas un ko izmet atmosfērā!

V vards 23.03.2010

tajā kastē ir kaut kāds pūķis, ja ne vēl kas briesmīgāks. Ieķēru 3 alus (2 l katrs), arī man kļuva grūti dekodera tuvumā...

H HugoDjego 23.03.2010

Eziic, ar pulti notiek..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes