Lattelekom dekoderi - dekoderi

Mēģinu nosūtīt sūdzību par Lattelekom dekoderiem. Cena neadekvāta pakalpojuma kvalitātei. Mums ir 2 dekoderi, katru mēnesi maksāju 15.80. Kā iesaka Latvenergo, lai taupītu enerģiju, ierīce jāatvieno no elektrības. Atvienojot šo "īīīīpašo" ierīci, to nav iespējams atkal pievienot tīklā vismaz 10-15 min. Protams, nerunāšu par pultīm, kas, vismaz reizi 2-os mēnešos, protams, par savu naudu jānomaina, jo "uzkarās". Nevienam neiesaku izmantot šīs firmas pakalpojumus. Jo labs ir tikai tas pakalpojums, kam pieeja fiksētajai telefonlīnijai- pārējais, kam nav šis gods būt šajā kategorijā- ir pilnīgais sviests, ne pakalpojums.

G

K kirpičs 26.08.2015

lietoju livas un problēmu šādu nav, pa visu laiku vienreiz kultij skaļuma poga vairs nespiedās un viņi man pulti iedeva jaunu