www.sudzibas.lv Lattelecom Var to nosaukt par krapsanu ari...

Lattelecom - Var to nosaukt par krapsanu ari...

Velos izstastit nepatikamu pieredzi ar lattelecom internetu.
Maksaju par internetu online regulari un pedejas 3 reizes neuzradiju rekina numuru un klienta numuru,tai vieta uzradiju vardu,uzvardu un pilnu adresi.Pec kada laika vini man raksta ka nesmu maksajis par internetu pedejos 3 menesus.
Aizsutiju savus bankas izrakstus viniem lai pieraditu ka esmu maksajis.Vini man raksta ka nauda ir ienakusi lattelecom konta bet nav ienakusi par internetu...kaut kads bezsakars un ta ari neko nespeju ar viniem sarunat.Paslaik vini mani ir nodevusi paradpiedzinas kompanijai.

04.01.2019

donna b 04.01.2019

Kur ir problema uzradit klienta numuru?

Me Mego izmeklētājs 05.01.2019

Loeliem burtiem pirms apmaksas ir uzrakstīts NORĀDIET klienta nr un reķina nr kur ir problema?

Ap Apsis 06.01.2019

Vajag jau pēkšņi izdomāt jaunu Ameriku un sākt kaut ko pats savu rakstīt. 1 adresē var būt vairāki dažādi pakalpojumi un rēķini. Tad ej maksā pastā, ja nemāki uzrādīt ko prasa.

Ar Arturs Vitols 06.01.2019

Nav pamatota sūdzība, klients neuzrāda datus par rēķinu.

Pacco_al 09.01.2019

Neko nejēdz izdarīt kā nākas, bet sašutums un neapmierinātība divu namu lielumā. Var būt tomēr vajag noformēt maksājumu kā tas tiek prasīts, lai pēc tam nebūtu problēmas.
Tur maksājumi ielasās automātisko, un nedēt tur trīsdesmit tantes, kuras lasītu, to ko sarakstījuši. Nu neprasa tev neviens tur izpausties - vienkārši rēķina numurs un viss. UN VISS.

Ma macbeton 12.01.2019

Ne telekoma norēķinu daļai bija tiesības nodot parādu piedzinējiem, ne arī pienākums meklēt kas ieskaitijis 3 mēnešus pēc kārtas nepareizi.
BET, bija pienākums piezvanīt un pateikt lai skaita ar pareizi norādītu mērķi.