www.sudzibas.lv Tet tv kanāli

Lattelecom - tv kanāli

Neesmu apmierināts, ka Kolkā pašlaik var skatīties tikai bezmaksas paku - t.s. tikai Latvijas kanālus, kamēr citur Latvijas teritorijā ir pieejama arī ekonomiskā un pamata paka ar vairāk kanāliem. Kā vienmēr, Lattelecom uzskata, ka ārpus Rīgas nav Latvija, un ka cilvēki ir alu cilvēki, kas nemāk runāt angliski, tāpēc ārzemju kanālus viņiem nevajag. Izsaku lielu FUI Lattelecomam!

B

M mh 18.03.2010

nu tāda ir smirdīgā lattelecom attieksme. priecājies, ka vispār vari uztvert tos pašus pāris kanālus, jo ir vietas, kur to nevar izdarīt bez vismaz 10 m augstas antenas

H HugoDjego 18.03.2010

Mērķis jau sasniegts-lika nopirkt to kasti, ko nopirki.Talāk vari skatīties āra pa logu-krāsaina bilde 3d ar visu skaņu latviski pa velti.Ir māsklas seriāli iz kaiminu dzīves, dokumentāli raidijumi par dzīvniekiem, kaķiem sueņiem un dažiem putniem ar ir raidijumi...

L lietpratējs 19.03.2010

Un cik plaša kanālu izvēle tad bija analogās TV ērā??? 3 kanāli ar "sniedziņu"?

LTK pienākums nodrošināt bezmaksas kanālus visā Latvijā. Uzliec satelīta šķīvi! To darīt tak laikam neviens nav aizliedzis... A bet kam tad sūdzēsies, ka kādu kanālu nerāda?

S snoopy 19.03.2010

Nu ja gribi vairāk kanālus, kas tev liedza pirkt satelītu...pat par 3.50 mēnesī var dabūt viasatu.

R Robins 23.03.2010

Gribās atzīmēt, ka patiešām Virszemes TV ir laba kvalitāte, bet tikai labajā laikā, kad nelīst lietus, nepūš vējš.
Man analogā tv rāda ideāli un nesudzējos, tagad laikam vajadzēs skatīties mūsu tv kad ārā ir labs laiks. Dzīviju tikai 25 km no Rīgas, antēna ir paredzēta gan virszemes, gan analogai tv, bet Virszemes gan ... citu vārdu vienkāši nav.
Maksāt tikai 3.50 negrībās, un viss tas galīgi apnika, tikai maksāt, maksāt .

K KP 04.06.2010

Es esmu 12km no Rīgas un man ar nevar nodrošināt visus kanālu, no rītiem vēl rāda, bet jau pēc 14 7ņus no 32 kanāliem nerāda un ir bezmērķīgi zvanīt, jo vienmēr kāds ir vainīgs-to kaimiņu feins, to sazin kas vēl! Man piedāvāja dzīvokli pārvērts par radiostaciju ar antenām, kabeļiem, utt., tas ir murgs! Piebildīšu, ka lielā antena ir uz mājas jumta (6stāva)