www.sudzibas.lv Tet Optiskais internets

Lattelecom - Optiskais internets

Tātad, jau ilgu laiku manā ielā, Salaspilī ir iespēja ievilkt optisko internetu. Abās ielās, kas ir blakus tas ir ievilkts, toties manā ielā tet, jeb lattelecom atsakās to darīt, kaut arī visi ielas iedzīvotāji to vēlas. Būtu ļoti jauki, ja to varētu izdarīt šogad, jo internets mūsu ielā ir traģisks. Cilvēki sūdzas, bet lattelecom to nelabo.

22.08.2019

Papildināts Janis Kurmis 22.08.2019

Salaspils , Pļavu Iela

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 26.08.2019

Sveiki! Šādā situācijā aicinām jums (un jūsu mājas kaimiņiem) aizpildīt kolektīvā pieteikuma anketu, kuras paraugu atradīsiet šeit: https://www.tet.lv/par-tet/par-mums/buvniecibas-saskanosana#parvietosana un iesniegt jebkurā mūsu klientu centrā. Jo vairāk interesentu jūsu mājā, jo lielāka iespēja, ka optikas pieslēgums jūsu adresē tiks izbūvēts!

R Roberts6756 22.08.2019

Jā piekrītu

J Jsjxjxxnxnnxcnx 23.08.2019

jjvarnai vajag labu netu paldies!

H Hshshssh 23.08.2019

varnai labu netu vajag aiziet gogo labot netu lattelecom halo

M menessgaisma 23.08.2019

Tiešām par šo tiek rakstīta sūdzība? Autors domā ka pēkšņi būs pieejama optika? Vai tad katrs pakalpojumu sniedzējs pats neizvēlas kur sniegt savus pakalpojumus? Rakstīt internetā sūdzību par šo ir tik pat muļķīgi kā sūdzēties kāpēc piena veikalā nevar nopirkt maizi.

J Janis Kurmis 23.08.2019

smiekliga

R Roberts6756 23.08.2019

Kāpēc tev mamma ļauj muļķības rakstīt internetā? Man liekas tev labāk nevajg laist pie datora.Vispār saproti ko tu uzrakstīji?Muļķīte maziņā!