www.sudzibas.lv Tet Darbs Lattelecom

Lattelecom - Darbs Lattelecom

Sveiki visiem, kuri ir uzsākuši vai tikai plāno uzsākt darbu Lattelecom vai Latteleco BPO uzņēmumā tiēši kā operatori!Uzņēmumā biju nostrādājusi vairāk kā divus gadu un sevi biju pierādījusi neskaitāmas reizes, bet vadībai uz to PO**** Uzņēmuma vadībai operatori ir pilnīgi vienaldzīgi, attieksme ir graujoša un atalgojums ir zem iztikaas minuma, bet prasības ir augstas.Esmu neizsakāmi laimīga, ka esmu prom, jo uzņēmumā valda liels bardaks un darbinieki tiek vērtēti pēc deguna vai pielīšanas mākas.Diemžēl, bet fakts.Uzņēmumā protams strādā arī augsti kvalificēti vadītāji, bet tie tiek ātri apvaldīti ar augstāko vadību vai arī tiek samazināti, (lai zina savu vietu un nejaucas, kur nevajaga).Uzņēmuma stils- BIROKRĀTIJA

U

D Darbonis 02.02.2011

Ja man ir liels deguns, kādas ir manas karjeras iespējas Lattelecom BPO?

A Alma 02.02.2011

Nepiekrītu komentāram! Strādāju ilgāk un nekad neesmu jutusi attieksmi "Uzņēmuma vadībai operatori ir pilnīgi vienaldzīgi, attieksme ir graujoša un atalgojums ir zem iztikaas minuma, bet prasības ir augstas."
Prasības ir atbilstošas veicamajiem pienākumiem. Darbs nav piemērots tādiem, kas vēlās ar degunu bakstīt mākoņus. Atalgojums operatoriem jau nu noteikti ir atkarīgs no ieguldītā darba.
Par viedokli "Uzņēmumā biju nostrādājusi vairāk kā divus gadu un sevi biju pierādījusi neskaitāmas reizes, bet vadībai uz to PO**** " gribās pasmaidīt plati jo plat. Nešaubos, ka visi operatori kaut kādā mērā "pierāda sevi". (Ko gan ar to domāji?) Interesanti, cik reizes un uz kādiem amatiem esi pretendējusi, kur sevi saredzēji, ko varēji piedāvāt kā savu pievienoto vērtību?
Sandrai novēlu nākamajā darba vietā tikt augstāk un pavērot procesus no malas, tad varbūt sapratīsi, kas un ko vada, kas un no kā atkarīgs, kas ko ietekmē.

L Linda 03.02.2011

Diemzel sim rakstam newaru piekrist, jo pati esmu stradajusi LTC BPO gan ka 1188 operatore gan ka telesale darbinieks.Un varu teikt tikai wienu, sis uznjemums dod tew izaugsmes iespejas un sewi pieradit-to cik daudz esi spejigs!

S Sanita 13.06.2011

Piekrītu, ka uzņēmumā maksā ļoti maz - viennozīmīgi neatbilstoši padarītajam darbam un prasmēm! Jaunajiem darbiniekiem nav sociālo garantiju (atvaļinājums, slimības nauda) Jebkurā brīdī Tev var likt iet mājās. Spiediens no vadības puses ir neizturams, protams katrs to uztver individuāli. Prasības ir augstas - dažkāt pat neizpildāmas.

A Andris Erglis 30.10.2011

Jaunajiem darbiniekiem tik tiešām nav nekādu sociālo garantiju un kā jauns darbinieks uzzņēmumā var skaitīties kaut vai 2 gadus. Vadība tāpat pamatdarbā nepieņems, pamatojot to ar naudas trūkumu.