www.sudzibas.lv Latroze slikta apkalpošana

Latroze - slikta apkalpošana

"Гостевой дом «Latroze» - это тихий и романтичный уголок спокойствия в одном из самых живописных городов Латвии – Сигулде..."
Вот что гласит нами рекламный лозунг отеля! Поделимся СВОИМИ впечатлениями от пережитого...
Приобрели купон, купившись на интересное и заманчивое предложение на портале zizu.lv, исходя из которого получалось, что нас ждет
незабываемый ОТДЫХ в ТИХОМ И СПОКОЙНОМ местечке, и что мы таким образом сможем уйти от городской суеты по очень привлекательной цене!
Согласитесь - более чем заманчиво. А что же вышло на самом деле? В так называемом тихом и спокойном местечке, примерно до
4 утра, гремела жуткая музыка! Да так гремела, что стены ходуном ходили! У них там видите ли дискотека по выходным, и об этом никто
не предупреждает! Естественно - это полностью противоречит тому красивому и заманчивому позиционированию... Какой нормальный человек,
приехав за душевным и физическим покоем, захочет стать участником этого дурдома(иначе это не назовешь)! И в чью СВЕТЛУЮ ГОЛОВУ ВООБЩЕ
взбрело объединить ШУМНОЕ И ВЕСЕЛОЕ мероприятие, такое как дискотека, с местом, в которое люди едут отдыхать душой и телом...
Ставим им ЖИРНЫЙ МИНУС и НЕ ПОСОВЕТУЕМ ИХ никому, т.к. после этого недоразумения - перед нами даже никто не извинился, а сделали вид,
что это в порядке вещей.

S solvita 14.11.2011

Nopirku kuponu dāvanu karti, lai atpūstos Latrozes restorānā.. un jau trešo reizi restorāna durvis rotā skaists uzraksts ''slēgts tehnisku iemeslu dēļ''. diemžēl nedzīvoju Siguldā un nevaru katru dienu braucot garām uzķert, kad tad rstorāns tomēr strādā un iztērēt to savu kuponu. Vispār esmu vīlusies, jo izskatās, ka smird pēc bankrota. Vienīgi pirms bankrota, paspējuši vēl apčakarēt cilvēkus kuri sapirkušies citylife.lv kuponus.

Z Zizuuuu 11.01.2012

Paldies viesu namam "lATROZE' par tiešām ārkārtīgi slikti pavadītu nedēļas nogali :(
Iegādājāmies caur akciju zizu.lv 2 kuponus nakšņošanai un brokastīm.
Ierodoties namā mūs sagaidīja neprofesionāla administratore, kura tomeŗ kaut kā tika galā ar mūsu nr. piešķiršanu. Esam daudz ceļojuši, bet neko tādu nebijām redzējuši- nr. nebija ne dvieļu, ne ziepītes, dušas želeja... nerunājot nemaz par elektrisko tējkannu vai matu fēnu. Mēs protams nebijām gatavi, ka Nr. nav NEKĀ. Ieslēdzot TV izradijās, ka tas arī nerāda... uz jautājumu kāpēc?Atbilde bija- tehniskas problēmas.
Labi, ka Sigulda tuvu, kavējām laiku pilsētā, nākamaja'dienā aizgājām brokastīs kur katram bija precīzi 2 olas un lētākā desa un viss.1 kafijas krūzīte.
Paldies!Otru kuponu neizmantojām, mukām mājās, tikai žēl, ka uz mūsu'kā klietnu rēķina viesu nams vēl iepelnīja.

B bizbizmaariite 10.02.2012

Paldies arī es varu tekt Latrozei par visbriesmīgākajām brīvdienām mūžā. Arī iegādājāmies kuponu ar nakšņošanu un brokastīm (līdz brokastīm nemaz neizturējām). Numuru mums piešķīra satriecošu - radiatoriem nosperti uzgaļi un tie uzstutēti un ķieģeļiem, attaisi logu un kas tad tur - divlitrīga alus pudele atdzesējas. Kas tajā iekšā - pat zināt negribas. Duša drausmīga, ziepju nav, dvieļi tumši pelēkā krāsā no vecuma jau palikuši. Administratore atbilstoša šim motelim. Man pat grūti visu to briesmu stāstu izstāstīt. Protams, rītu nesagaidot, mukām atapakaļ uz Rīgu. Tāds pats kā administratore, tur bija arī kaut kāds pārvaldnieks, ja tā viņu var nosaukt. Dievojās mums izrakt to kupona summu kaut no savas kabatas un nedēļas laikā pārskaitīt. Lieki būtu teikt, ka nu jau kā minimums desmit nedēļas pagājušas.

K kimbers 22.02.2012

Точно также купили купон и испортили себе выходные.Комнаты -как в общежитии, в номере 4 кровати( мы были вдвоем).Телевизор не работал-как обьяснили проблемы с антенной.Ресторан-просто тихий ужас!!! Меню-очень разнообразное-читаешь, слюнки текут-оказалось НИЧЕГО НЕТ!!! Нам предложили макароны с соусом, который оказался чем-то жирным и несъедобным и куриное филе с подгоревшей картошкой.По ресторану летали мухи и ползали по столу(Мы были там осенью) Завтрак был соответствующий- на подобии шведского стола- 2 жаренных, уже холодных омлета, пару кусочков сыра, хлеб, джем.Когда пили кофе с кухни вышла тётя в переднике и принесла нам варенные сосиски. ВОТ ТАКАЯ РОМАНТИКА В LATROZE!!!

I Ingrīda 22.02.2012

Mēs ar kuponu Latrozē bijām augustā-ļoti lietainā dienā. Bijām rezervējuši 2vietīgo numuru ar papildgultu bērnam. iedeva mums ģimenes istabu. TV negāja jau tad un administratorei bija basas kājas, par ko dikti smējāmies. Darba jomā labu laiku biju saistīta tieši ar viesnīcu biznesu- diezgan profesionāla acs. Nu lai jau bija kā bija, nekas mums netika izbojāts. Palikām tur tikai nakšņot caurbraucot, visu vakaru šeptējām pa Siguldu, tuvējā tirdzniecības centrā vēl izdevīgi iepirkāmies. Gulējām labi, kaut bija piektdienas vakars. Brokastis bija parastas, bet nekā netrūka, paēdām labi. Par to kuponu naudu jau 5zvaigžņu servisu arī negaidījām. Bet sajūta tiešām, ka viegli viņiem neiet. Nu sapurinaties, Latroze, būs labi!