Latigma - Krāpšana

Kartejais kokapstrades uznemums ''Latigma'' kur strada sviedros raudamies, klupdams krisdams un beigas 250 - 300 euro saņem., sola 500 - 600, maksā 250, itka parbaudes laiks 3 meneši, kad pagāja tie 3 men, tad nekas nemainijas,. Kkadi jauni prieksnieki, paši neko nejeedz, staiga apkart pretīgiem muuļiem, domā ka baigi svarigie , a sajega nekada viniem tur tikai steidzina. Viens no viniem kursh izskatas pec zurkžani saka tik pa laikam - piķis griežās, davaj davaj, atrak atrak, haha, nu jaa .... griezas jau okey..., bet nu nejau mums - vergiem. Tiem kuri offisaa seezh vai komandee tiem protams griežās piķis :D

A Aivars Reimats 09.03.2021

ļoti esmu vilies šai uzņemuma.Nostradaju nepilnus 4 menešus. Piektdien beidzu darbu, svetdien darba devejs devejs atsuta isziņu ka piektdien bijusi mana pedeja darba diena un esmu atbrivots.Tas ir normali .

G Gulbenietis 09.03.2021

Pasūti no tvshopextra.lv robotu un viss būs ok