www.sudzibas.lv Lathost - AGIATA SIA Bremzes un neprašas

Lathost - AGIATA SIA - Bremzes un neprašas

Firma kurai tika apturēta saimnieciskā darbība jau 13.06.2013 un tagad viņi darbojas nelegāli. Par atbildēšanu var vispār aizmirst jo neatbild ne e-pastā ne uz zvaniem. 2012 gadā mainītas 2 adreses un 2011. gadā adrese bija pavisam cita. 2013. gadā adrese atkal ir cita. Nesaprotu kāpēc tik bieži jāmaina adreses. Pēc personīgas pieredzes saku ka viņi ir lieks laika kavēklis kura laikā Jūs zaudēsiet ne tikai naudu bet arī visu pārējo kas tika iemests uz viņu hostinga jo izvilkt visu nav iespējams. Ja nevēlieties traumēt savus nervus tad izvēlieties kvalitatīvu hostinga pakalpojumu sniedzēju. Personīgu es tagad hostējos 3 gadus citā kompānijā un šajā laika posmā nebija jāuztraucas pilnīgi ne par ko. Kas par kompāniju noteikti neteikšu jo tā jau būtu reklāma. Un par LatHost varu pateikt ka viņi ir bremzes, neprašas un pretekļi. Pats galvenais prasa par saviem pakalpojumiem samaksu daudz lielāku nekā prasa pakalpojumu sniedzējs kas tik tiešām visu piedāvā ātri un kvalitatīvi. Kā arī mājaslapā LatHost.lv jūs neatradīsiet pilnīgi nekādu informāciju kā tikai cenas. Kur vēl ko tādu var redzēt? :D