www.sudzibas.lv Latgranula Slikts serviss

Latgranula - Slikts serviss

Jūnijā facebook uzpeldēja šīs burvīgās kompānijas reklāma par iespēju iegādāties granulas uz oktobra mēnesi par samazinātu cenu, uzzvanot uz norādīto nummuru man atbildējā apstiprinoši. Nolēmu pasūtīt 5 paletes, iedevu savu epastu lai atsūta rēķinu. Rēķinu es protams nekādu nesaņēmu un šodien 27. Oktobrī, kad mēnesis jau praktiski beidziem man zvana un Saka ka šo mistisko pasūtījumu man esot jāatceļ jo es neesmu viņiem zvanījis (izrādās tā esot klientiem jādara inčukalnā) un naudu arī nekādu neesot viņiem atsūtījis! Un vispār viņiem ir tikai 3 paletes ko man piedāvāt, tikai Cena jau pavisam cita!
Paldies par labo servisu, paturiet to sev, neko no jums man nevajag, paldies dievam ir Vangažos ražotne un tur piegāde ir stipri ātrāka.
P. S. Ja redzēšu vēl reklāmu fb ziņošu par krāpšanu.