www.sudzibas.lv Latgranula SIA Klientu maldināšana

Latgranula SIA - Klientu maldināšana

Uzņēmums savā mājaslapā bija norādījis informāciju par pasūtījumu pieņemšanu 06.06.2022 sākot no 08:30. Sagaidot noteikto dienu un laiku neviens no mājaslapā pieejamajiem kontaktiem (pārdošanas speciālists, direktors, grāmatvedība) nebija sazvanāms, precīzāk uzņēmums uzskatīja par nevajadzīgu pat ieslēgt telefonus, lai klientiem pasūtījumu būtu iespējams veikt. Tāpat mājaslapā pieejama forma pasūtījumu veikšanai nestrādā. Rezultātā mums pat nebija iespējas pasūtīt apkures materiālu, bet ap plkst 10:00 mājaslapās jau tika ievietota informācija, ka pasūtījumi vairs netiek pieņemti.

L

Komentāri (4)

K klients_ 27.11.2022

Bija traki ar to pirkšanas momentu, kaut kā izdevās sazvanīt, pēc 30 mēğinājumiem no manas un vēl tikpat no sievas puses. Pasūtījām, atveda, samaksājām, viss forši.

Līdz brīdim, kad rudenī sākām kurināt = melni dūmi, piķveida pelni, granulu katls rijās ciet, aukstajam laikam iestājoties, katru dienu jātīra deglis. Ja dienu izlaid, tad liels risks, ka katls "aiziet kļūdā", kā rezultātā no rīta mājā ir auksts.

Negribu sūdzēties par produktu, cena galu galā bija aizdomīgi zema, taču domāju, ka Jums paveicās, ka nenopirkāt no viņiem.

S sudziba 05.12.2022

Tieši tāda pati pieredze kā klientam 2022.gada jūnijā.
Mājaslapā tika ievietota informācija, ka 05.12.2022 tiks atvērta granulu sūtījumu pieņemšana. Mājaslapā norādīts, ka darba laika sākums ir plkst. 8.30. Sagaidot noteikto laiku un dienu, tika neskaitāmas reizes zvanīts, taču nesekmīgi. Pārdošanas speciāliste pat vienu brīdi izslēgt ,mobilo telefonu. Pēc dažām stundām tika ievietota informācija mājaslapā, ka pasūtījumu pieņemšana ir pārtraukta. Tika uzrakstīts e-pasts kā ir iespējams sazināties, taču arī e-pasts tika noignorēts. Ļoti labs biznesa modelis un klaja ņirgāšanās par cilvēkiem!
Interesanti kādi ir ražošanas apjomi, ka 2 stundu laikā pasūtijumu skaits ir izsmelts un nav pretimnākšana pret klientiem!
Nožēlojami!

J JURIS 20.12.2022

Jau 16 sezonas apkurē izmantoju granulas. Cenšos izmantot Latgranulas vai Byko ražotās granulas, tad ar apkuri nau bijušas problēmas. Lieliska granulu kvalitāte. Arī šogad Latgranulas granulām bija salīdzinoši laba cena. Septembrī atveda izkrāva 6 paletes. Viss bija OK.

C CNL-04 08.06.2023

Tieši tāda pati pieredze kā klientiem 2022.gadā.
Mājaslapā tika ievietota informācija, ka 08.06.2022 tiks atvērta granulu sūtījumu pieņemšana. Mājaslapā norādīts, ka darba laika sākums ir plkst. 8.30. Sagaidot noteikto laiku un dienu, tika tika izdarīti 450 zvani, kas norādīja aizņemtu līniju, izņemot 9,43 līnija savienojās, taču neviens nepacēla. Pēc dažām stundām tika ievietota informācija mājaslapā, ka pasūtījumu pieņemšana ir pārtraukta un plānotais ražošanas apjoms ir rezervēts. Tā ir klaja ņirgāšanās par cilvēkiem!
Interesanti kādi ir ražošanas apjomi, ka 2 stundu laikā pasūtījumu skaits ir izsmelts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes