www.sudzibas.lv Latfences Žogi Slikts serviss, neprofesionāla attieksme

AtrisinātaLatfences - Slikts serviss, neprofesionāla attieksme

Cilvēki tiek maldināti, par darba gaitu un laiku. Netiek atbildēts uz telefona zvaniem. Melo, jo netiek galā ar darbiem un pasūtījumiem. Visu laiku izdomā kkādas pasakas, un vilkts laiks! Ļoti neprofesionāla attieksme! Vadītājs vārdā gatis, prot Skaisti runāt, bet darbība liecina par pretējo.
Divas nedēļas marinēja un solīja, kad atbrauks uzlikt žogu. Pirmajā reizē, kad bija jābrauc, tika atrakstīts, ka saplīsis darba auto! Ok, pieņemsim, dzīvē gadās visādi... Bet, vakar pa dienu rakstot un jautājot, cikos tiks uzsākti darbi 098.09.21. Netika aatbildēts1 un vakarā atkal tika atsūtīta atvainošanās ziņa watsap, ka atkal ir saplīsis darba auto! Nopietni?

Papildināts Poison5 08.09.2021

Melis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.12.2022

Uzņēmuma Latfences pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

G Gatis12345G 13.09.2021

Vēlos informēt, ka ar šo klientu nav bijusi nekāda veida sadarbība. Tika nosūtīta tāme žoga uzstādīšanai. Tāme tika apstiprināta, bet tālākās sadarbības nebija. Iemesls, salūzis auto, dēļ kura nevarējām noteiktajā datumā uzsākt žoga izbūvi.