LV RU

Latbūvnieks SIA - Krāpnieks

Šī kompānija, Jāņa Ivana personā, 2019.gadā veica Olaines vidusskolas rekonstrukcijas darbus. Kā apakšuzņēmums tika pieaicināta SIA AIJA AUDIO, kura piegādāja akustiskos paneļus, kā arī skaņas iekārtu komplektu un to arī uzstādīja un veica tās ieregulēšanu, par ko apliecina gan līgums, gan piegādes pavadzīme, gan pieņemšanas-nodošanas akts, gan, papildus arī, Olaines vidusskolas apliecinājums, ka SIA AIJA AUDIO piegādātie un uzstādītie materiāli un iekārtas atbilst visām prasībām un tās tiek ekspluatētas bez jebkādiem aizrādījumiem. Taču, no SIA LATBŪVNIEKS puses, pilnīga apmaksa par piegādātajiem materiāliem un iekārtām, kā arī par montāžu netika un līdz šim brīdim nav saņemta. Pēc savstarpēji noslēgtā līguma, apmaksa bija jāveic 2019.g.20.septembrī.
Pēdējo reizi izdevās ar Jāni Ivanu sazināties telefoniski pagājušā gada decembrī, kad viņš izteica varbūtību samaksāt līdz 31.decembrim.
Par minētajiem faktiem apliecina dokumentu pakete, kura ir manā rīcībā.
Brīdinu jebkuru potenciālo sadarbības partneri, arī pasūtītājus - ar šo kompāniju, kā arī ar Jāni Ivanu personīgi sadarboties ir bīstami un var izmaksāt dārgi. Arī darbu kvalitāte, kuru redzēju objektā, ir zem katras kritikas.

Komentāri (4)

M Mārtiņš Bušmanis 19.05.2020

SIA AIJA AUDIO melo, sniedz nepatiesu informāciju, SIA AIJA AIDO, neizpildīja līguma saistības, nokavēja līguma izpildi. Piegādāja materiālus neregulāri, kā rezūltātā uņēmējs nevarēja nodot objektu. Juris Saldaks nepilda līguma noteikumus, atved pusi no preces uz objektu un otru pusi aizved prom. Nestabils darījuma partneris NEIESAKU AR ŠO UZŅĒMUMU IELAISTIES DARĪJUMOS, līguma izpildes kavējums un soda procenti garantēti.

M Mārtiņš Bušmanis 19.05.2020

Darba stils un kavlitāte SIA AIJA AUDIO slita, gribētu teikt neapmierinoša, darba kūltūra un disciplīna slikta, izgatavotā produkcija pēc 10 ballu sistēmas labi, ja 3.

J Juris Saldaks 20.05.2020

Aicinu Mārtiņu Bušmani labprātīgi novērst "Fizisko personu datu aizsardzības likuma" pārkāpumu pret mani un izdzēst fotogrāfiju.

J Juris Saldaks 20.05.2020

Ja kāds ir noticējis Mārtiņa Bušmaņa (SIA Latbūvnieks juridiskais konsultants, iespējams, reālais labuma guvējs) komentāriem, tad ir iespēja iepazīties ar pielikuma failu vai sazināties ar SIA Latbūvnieks pasūtītāju - Olaines pašvaldību vai Olaines 1.vidusskolu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes