LV RU

Latbūvnieks SIA - Krāpnieks

Šī kompānija, Jāņa Ivana personā, 2019.gadā veica Olaines vidusskolas rekonstrukcijas darbus. Kā apakšuzņēmums tika pieaicināta SIA AIJA AUDIO, kura piegādāja akustiskos paneļus, kā arī skaņas iekārtu komplektu un to arī uzstādīja un veica tās ieregulēšanu, par ko apliecina gan līgums, gan piegādes pavadzīme, gan pieņemšanas-nodošanas akts, gan, papildus arī, Olaines vidusskolas apliecinājums, ka SIA AIJA AUDIO piegādātie un uzstādītie materiāli un iekārtas atbilst visām prasībām un tās tiek ekspluatētas bez jebkādiem aizrādījumiem. Taču, no SIA LATBŪVNIEKS puses, pilnīga apmaksa par piegādātajiem materiāliem un iekārtām, kā arī par montāžu netika un līdz šim brīdim nav saņemta. Pēc savstarpēji noslēgtā līguma, apmaksa bija jāveic 2019.g.20.septembrī.
Pēdējo reizi izdevās ar Jāni Ivanu sazināties telefoniski pagājušā gada decembrī, kad viņš izteica varbūtību samaksāt līdz 31.decembrim.
Par minētajiem faktiem apliecina dokumentu pakete, kura ir manā rīcībā.
Brīdinu jebkuru potenciālo sadarbības partneri, arī pasūtītājus - ar šo kompāniju, kā arī ar Jāni Ivanu personīgi sadarboties ir bīstami un var izmaksāt dārgi. Arī darbu kvalitāte, kuru redzēju objektā, ir zem katras kritikas.

Ju

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes