LATBIOMEAT SIA - brīdinajums

Labdien!
Gribu Jums verst uzmanību, neiesaistieties ar šo uzņemumu nekādos darījumos, ja nevēlaties tikt piekrāpti.
Zem šī uzņemuma nosaukuma slēpjas ļoti netīra, falša vēsture. SIA "Viesuļi", SIA "Kebeco", un tagad atkal jauns nosaukums-SIA "LATBIOMEAT".Nosaukums mainās, bet stūres griezējs, ir viens un tas pats cilvēks-Normunds Teicāns, kurš ar sevi nav izcēlies labākajā nozīmē.Ar nosaukuma maiņu jau nevar noslēpt visus melus un intrigas.
Piekrāptie klienti, uzņēmumi, darbinieki, kas uzticējās, tika rupji apkrāpti.Un viss atkal turpinās, tikai maz ticams, ka uz krāpšanu balstīts bizness, ilgi pastāvēs.Sargiet sevi!

E e 15.07.2011

Ar viesuļiem maniem vecākiem bija ņemšanās! Negribēja maksāt naudu par gaļai atdotu lopiņu!
fāterītis padraudēja ar Tautas Balsi - šie uzreiz atrada naudu! Citādi tos nieka 300 latus solīja maksāt pa 20 latiem mēnesī gadiem ilgi!
Nekauņas!

K Kate 16.07.2011

Arī maniem radiem no Neretas, bija rūgta pieredze ar šo uzņēmumu.Par sūri, grūti audzētajiem lopiņiem, nesaņēma gandrīz divus tūkstošus latu.Vēl šodien tā nauda nav atdota, pēdējā cūcība.
Tādam cilvēkam bizness jebkurā gadījumā nebūs veiksmīgs, jo savus klientus tas ir zaudejis uz visiem laikiem.
Pārāk daudz viņš ir krāpis un ņirgājies par cilvekiem, lai viņš arī saņem to, ko ir pelnījis.
Vai viņš aizdomājas, ka viņa grēkus iespējams izpirks viņa bērni.

A AivarsTomsons 20.07.2011

Cik zinu, Viesuļi bija viņa personīgais uzņēmums, kuru nez vai viņš labprātīgi iznīcināja. Pēdējā gadā tur par kautuves priekšnieci bija kāda Dz. Ozola, kura tur strādāja arī Kebeco laikā. Vairāk liekas gan, ka šī sieviete pielika savu netīro roku un nepildīja savus solījumus.

A Asnāte 21.07.2011

Gan Viesuos, gan arī Kebeco, man strādāja kāda ļoti laba paziņa, no kuras es tiku dzirdējusi ļoti daudz par šo uzņēmumu.Kādu vainot, vienmēr ir vieglāk, bet atzīt to, ka pats darījis daudz netīru lietu, krāpis, nirgājies par saviem klientiem, kas uzticējās, kā arī par saviem darbiniekiem.Morāla pazemošana šai uzņēmumā bijusi ļoti bieža parādība.Teicāna kungs visos laikos juties ka īsts karalis, kurš visur diktē savus noteikumus.Cilvēki, kas strādāja viņa labā, bija iebiedēti sava zemā pašvērtējuma dēļ, kur arī nopelns protams esot bijis pašam Teicāna kungam.
Kas zina, kāda bija Ozolas kundze, noteikti arī, ka, ar saviem plusiem un mīnusiem, bet maz ticams, ka gada laikā viņa nogrāva to, kas sen jau bija nograuts.
Bet tagad atkal ir jauns uzņēmuma nosaukums, tikai kāda vairs tam jēga???Nākotne tik un tā skaidri paredzama, pēc pāris mēnešiem būs tas pats, kas notika ar Kebeco.

A AivarsTomsons 22.07.2011

Tā kā arī man tajā pagastā dzīvo pazīstami cilvēki, tad gribu teikt, ka tā ir publiska cilvēka apmelošana. Darbinieki pazemoti tika tad, kad tur saimniekoja "Kebeco" ar Ozolu priekšgalā. Strādnieki tad tika uzskatīti par zemākas šķiras radījumiem, izņemot dažas kantora darbinieces, kas barojās no Ozolas rokas.
Viesuli bija uzņēmums ar lielu pieredzi un iespējām. Diemžēl tas nebija vienīgais uzņēmums, kas ekonomiskās situācijas dēļ bija spiests likvidēties. "Kebeco" bija visas iespējas augt un attīstīties, ja Ozola to nebūtu vienkārši izsaimniekojusi nepilna gada laikā. Cik zinu, Teicānam tur nebija nekāda sakara.

A Austris 22.07.2011

Katrs velk sedziņu uz savu pusi, kuram gan gribas būt tam sliktajam un apmelotajam, nu nevienam taču.
Lasu šos komentārus, un taisnība jau vien tajos ir, kā arī aprakstītajā par pašu kompāniju.
Es personīgi pazīstu, gan izputējušo Viesuļu saimnieku, gan arī Ozolas kundzi, kura vadīja Kebeco.
Ja Teicāns būtu ļāvis Ozolai normāli strādāt, neliktu tā teikt sprunguļus riteņos, uzņēmums vēl šodien pastāvētu, un būtu labi visiem.Ozolas kundze ir gudra sieviete, manuprāt, daudzas lietas no viņas varēja pamācīties pats Teicāna kungs, kuram piemīt haotisms, takta trūkums, kā arī prasme vadit uzņēmumu.Ne jau katrs cilvēks to var darīt, kaut arī viņam ir naudas līdzekļi.Un cik man zināms, tad Viesuļus aizlaida postā pats Teicāns, kad vēl Ozola tur nestrādāja.Izgrūda naudu, lai panāktu, ka tiek zibenīgi pieņemts likums par atļauju kaut halalā lopus.Varēja labāk to naudu samaksāt zemniekiem, kuriem viņš parādā vel šodien!!!

M Māris 23.07.2011

He, hē, tad beidzot kāds drosmīgs cilvēks uzrakstījis kādu labu lietu par to nolāpīto sūdu kantori Zasas pagastā.
Tas ir sviests, kas tur notiek, un ir noticis līdz šim brīdim.Mana nabaga muterīte, kura sūri, grūti sitas pa mēsliem, lai izaudzētu kādu lopiņu, nodeva tam Viesuļu kantorim.Un ko tad šie?Protams nesamaksā, bet lops taču pārdots, kur nauda?TURIETIES TāLāK NO Tā SVIESTA!!!
Un te vēl dažs, labs atļaujas komentēt un aizstāvēt Teicānu, droši vien nekad nav redzējis kārtīgus lauku darbus, un to, cik darba jāiegulda, lai to lopu izaudzētu.

M marita 28.07.2011

Pirms trīs gadiem aizgāju no darba Gaļas namā.Vēl tagad šķērma dūša metas, kad atceros, kā Normunds Teicāns, kā priekšnieks atļāvās visādas vaļības attiecībā uz savām darbiniecēm.Nogrābstīt pēcpusi, tas viņam bija vienkāršs joks, un lai saglabātu darbu, bija jāaizver acis uz daudzām lietām.Mūžīgais sieviešu bads viņam bija.Tagad beidzot es varu pateikt, ka šaja uzņēmumā tiešam bija bardaks, tikai no ārpuses to nevarēja manīt.

C cālis 01.08.2011

Ak jā, sievietes ir viņa vājība, mana draudzene arī bija izbaudījusi īstu piedzīvojumu ar viņu, ka gandrīz bija jālec laukā no braucoša merša.Kā tam cilvēkam vēl nav neviens darbinieču vīrs iedevis pa attiecīgo vietu?
Un pārgulet man liekas viņš būtu gatavs ar katru, kura strādā viņa uzņemumā.Bet tur jau tā ir norma, sievietes ar laiku pierod pie visa.

V VAĻANOGAĻASNAMA 04.08.2011

Sia VIESUĻUS izputināja pats Teicāns, saimniekodams kopā ar savu stulbo sievu.Dēļ šo abu kretīnu stulbuma tagad ir izputējis perspektīvs uzņēmums, kā rezultātā ir palikuši apkrāpti gan darbinieki, gan cilvēki, kuri piegādāja lopus.Nu domāju, ka tikai pēdējais kretīns var bankrotēt divas reizes vienā gadā.:)...

Z Zelma no Kalna pagasta 05.08.2011

Pilnīgi un galīgi varu piekrist iepriekšējam komentāram.Paši visu ir izputinājuši, bet tagad meklē vainīgos citur, tikai ne sevī.Gan man pašai, kā arī citiem man pazīstamaiem cilvēkiem ir bijusi saskarsme ar šo uzņēmumu.Viņi tagad maksā par savam kļudām, un maksās vēl ilgi.Nabaga zemnieki, kuri joprojām cer uz naudu, vai tas nav apsmiekls???Interesanti būtu zināt, kā jūtas tie darbinieki, kuri joprojām strādā tajā uzņemumā?Cik esmu dzirdējusi, arī kolektīvs ir izputējis, un ne jau tā pat vien tas noticis.

D Dārta 07.08.2011

kā gan Maritai un cālim paveicies!Gribētos gan redzēt kādas skaistules tad viņas būtu, ja jau ir tik labās domās par sevi.Piekrītu ka augšminētam kungam piemīt dīvainas manieres, bet gultā vilkt...?Vai tik skuķi nav pa daudz sadomājušies, vai arī gribējās pašai un palika ar garu degunu...? tas gan ir sviests!

S Sofija 29.08.2011

Teicāns ir lūzeris, un nav ko tur daudz komentēt!!!

Z zane 23.09.2011

Tādu famīliju, kāda ir Teicānu, vajag vēl pameklēt.Man liekas, tur visa ģimenīte ir mazliet tērēta, ar Teicāna sievu priekšgalā.Tagad precīzi nepateikšu viņas vārdu, jo tādu cilvēku vārdi jau nepaliek atmiņā, bet dzirdējusi esmu brīnumlietas par viņu.

A alis 05.11.2011

Sakiet luudzu daargie tautieshi, vai jums visparkas labs ir tai Latvijaa. pashi, kas nav neko radiijushi, dariijushi, ciiniijushies par uznnjeemuma izvilkshanu shajaa valstii, juus varat tikai otru aplikt. Un nav svariigi vai tas ir augstaaak mineetais cilveeks vai kaads cits. Visiem ir tik suuri gruuti, ka aarpraats. vai jebkaads ir kaadreiz aizdomaajies, ko notiimee buut uznjeemeejam Latvijaa. Visi apliks. par Ozolas kundzi labaak vispaar nemineit, vinja ir apstaigaajusi gandriiz visas iespeejamos latvijas t.s. galjas kombinaatus un nezin kapeec visut tiek palaista no darba. un pat tas nav svariigaakais, vislabaakais ir, ko mees maakam, aplikt citu un tas ir viss, pashi veitaa neko nododot un neradot