www.sudzibas.lv Lat-Set SIA Saistību neizpilde, krāpnieciskas darbības

Lat-Set SIA - Saistību neizpilde, krāpnieciskas darbības

Lat-set SIA, reģ. Nr. 40103147354, uzņēmums, no kura bija plānots iegādāt pilnu apkures sistēmas materiālus (dārgi katli, visa nepieciešamā santehnika) un sistēmas ierīkošanu privātmājā, veic negodīgu komercdarbību. Šī bija pirmreizēja sadarbība ar šo uzņēmumu un noteikti pēdējā.
1. Pasūtītājs bija uzrunājis Lat-Set Sia pārstāvjus krietni pirms apkures sezonas iestāšanās, t. I. , 2022. Gada vasarā. Ierašanās objektā bija ļoti operatīva, taču drīz pēc tā uzņēmuma vadība parādīja savu īsto nespēju veikt godprātīgu komercdarbību un galvassāpes pasūtītājam varēja sākties.
2. Saistību izpilde pat pēc saņemtā avansa rēķina apmaksas tika veikta daļēji. Sākumā tika veikta apmaksa par materiālu iegādi, iekļaujot maksu arī par piegādi. Rudenī saņemta ziņa no lat-set sia, ka materiāls ir piegādāts uz viņu noliktavu un ka pasūtītājs var tam ierasties pakaļ, lai gan avansa rēķinā tika iekļauta maksa par piegādi. Lieki piebilst, ka lielajiem apkures katliem ir jāparedz atbilstošs transportlīdzeklis. Jau šeit bija novērojams vadības agresīvais noskaņojums un uzbrūkošā pieeja. Pasūtītājs aizdevās pakaļ katliem, taču izrādās viss rēķinā paredzētais materiāls nebija tomēr atvests uz lat-set sia noliktavu. Visu vasaru darbi objektā netika uzsākti un netika piegādāti apmaksātie atlikušie materiāli.
3. Tika veikta regulāra saziņa ar lat-set sia vadību par apkures sistēmas materiālu piegādi un darbu uzsākšanu. Saņemtas tikai nebeidzamas atrunas un nekompetentas atbildes - termiņi netiek saukti, kā arī izteikta agresija pēc pasūtītāja jautājuma par termiņu nosaukšanu saistību izpildei. Rudenī darbu izpilde un visa materiāla saņemšana turpina neīstenoties.
4. Ziemas periodā, pasūtītājs ziņo uzņēmuma vadībai, ka vēlas saņemt atpakaļ naudu par nesaņemto materiālu vai arī pilnu rēķinu atmaksu ar iespēju saņemt atpakaļ apkures katlus. Pasūtītājs decembrī lemj pārtraukt nebeidzamu zvanīšanu lat-set sia vadībai un nosūta epastu par samaksāto apkures sistēmas materiālu saņemšanu ar konkrētu termiņu no savas puses. Mokošā cīņa par gaidīto materiālu saņemšanu un nerealizējušos darbu izpildi beigusies 2022. Gada pašā izskaņā. Apkures sistēma nav pieslēgta un sezona ir sākusies.
Aizvadīts pusgads cīnoties ar lat-set sia krāpnieciskajām darbībām.

Cienījamie patērētāji! Vēršam īpašu uzmanību lat-set sia krāpnieciskajām darbībām un aicinām sadarbību ar šo uzņēmumu noteikti nerealizēt.

Komentāri (1)

MacBeton 15.01.2023

Nosprāgsti, tu kuņabērn!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes