www.sudzibas.lv Lashprof Pārdod nekvalitatīvu preci

Lashprof - Pārdod nekvalitatīvu preci

Meitenes, visas kas esat skropstu pieaudzēšanas speciālistes, lūdzu, neiepērcieties Lash Prof veikalā uz Dzirnavu ielas. Veikals pārdod nekvalitatīvus materiālus, un pēc tam neatzīst savu vainu un neatgriež naudu, kā arī nesamaina pret citu. Es iegādājos skropstām līmi pāris nedēļas atpakaļ, uzreiz nākamajā dienā es aizgāju uz veikalu un centos izskaidrot, ka līme ir bieza un nekvalitatīva, un ka skropstas nonāca klientei uzreiz pēc uzlikšanas, veikals izteicās, ka līmei ir viss kārtībā, kā arī izlietoja manu līmi uz klienti un uzlika skropstas, lai pārbaudītu vai skropstas turas, tas notika bez manas piekrišanas, neatzina savu vainu un ļoti neprofesionāli ar mani komunicēja. Es sazinājos ar pašu līmes ražotāju, kas pats atzina vainu un teica, ka sazinās ar veikalu un lūgs atrisināt problēmu, bet līdz šim neesmu neko no veikala dzirdējusi, kā arī mana paziņa ir iegādājusies līmi, arī pēc mana brīdinājuma tur neko neiegādāties, arī ir iegrābusies, un kārtējo reizi veikals nevēlas atdzīt savu vainu. Man ir skumji, ka tāpēc ka veikals iesmērē sliktas preces speciālistiem, dēļ tā cieš speciālistu slava klientu acīs! Ar tādiem ir jācīnās! Preces veikalā ir pārāk dārgas, salīdzinot uz cenu izcenojumiem citos veikalos.

3 3Dskropstas 18.10.2015

Man arī tika iesmērēta dārga un veca prece :( LashProf veikals nedrīkstētu būt atvērts, brīnos kā viņi vispār pelna naudu ar termiņa notecējušiem produktiem.

M Montana4 04.12.2015

Iepērkoties šajos veikalos ir jābūt ekstra uzmanīgiem - lashprof labākā izvēle ir redzama internetā tur atradīsiet populārāko preci to arī ņemiet! ne reizi nav pievīlusi! BET jāskatās uz iepakojumiem ja ķīnīzeris tad draņķis viņas kad apmāca pašas par to stāsta tāpēc, ja ekonomēsiet kapeiku uz līmi no[žēlosiet

. ... 22.03.2017

Sudzibas iesniedzeja pati komente savu postu "man ari pardeva nekvalitativu preci...". Ja esiet izlemusi kadu nomelnot ar nepatiesibu, vismaz pacentieties to darit ticami. Zeme ir apala, tik nekorekta riciba vienmer nak atpakal;)