www.sudzibas.lv Lashesbrowsbyleraa_riga Lojalitāte, slikts serviss

Lashesbrowsbyleraa_riga - Lojalitāte, slikts serviss

Meistares pakalpojumus kopumā izmantoju kādas 4 reizes. Sākumā biju apmierināta, jo pieredzes Rīgā ar šo pakalpojumu nav un Cena bija laba. Otrajā reizē mainījās jau Cena un uzlika skropstas savādāk kā pirmajā reizē, bet bija smuki tāpēc neko neteicu, un tā katru reizi cita Cena un uzliek savādāk. Bet visu noklusēju, jo skropstas turējās, un izskatījās ok. Vienu reizi biju apslimusi un laicīgi uzrakstīju, ka konkrētajā datumā netikšu uz pierakstu, jo esmu slima, vai var pārlikt ziņa tika izlasīta, atbildi nesaņemu domāju, ka pagaidīšu bet tad nācās pašai rakstīt un tiku pierakstīta par jaunu. Katru reizi pēc pakalpojuma saņemšanas pierakstos uzreiz uz nākamo mēnesi tāpēc laikus kad man jābūt zinu precīzi, jo piekrastu telefonā. Bija pieraksts uz 07.06. 13: 30 bet no rīta saņēmu ziņu ar jautājumu cikos īsti man ir pieraksts 11: 30, vai 13: 30, vai man tas būtu jāzina, vai meistarei bet uz to atbildēju, ka 13: 30 uz ko saņēmu atbildi, ka bāc viņa kaut ko ir sajaukusi, ka viņai tajā laikā ir ārsts. Tad viņa minēja, ka kaut ko izdomās uz ko es atbildēju, ka man ir ļoti nepieciešams pieraksts šodien, jo jau mēnesī iepriekš pieteicu un man pēc divām dienām ir pasākums uz ko gribu Smukas skropstas, nācu pretī un minēju, ka varu vēl agri no rīt 10.06 uz ko atbildi neesmu saņēmusi joprojām, ziņas nav lasītas. Nu manuprāt, ka meistarei bija pašai jārisina problēma, ja viņa kaut ko sajauca, protams Veselība pirmajā vietā, bet vienkārša neatbildēšana arī ir nesmuki. Tiku pie citas meistares, citā salonā ar ko veidošu sadarbību, ņemot iepriekš minētās meistares skropstas nost meitene bija izbrīnīta, ka man nesāp acis bet nebija pārsteigta, jo skropstas bija salīmētas pie ādas, redz tāpēc ilgi turējās, un to saprot tikai meistars. Neiesaku izmantot šīs meistares pakalpojumus, jo pieraksta dienā jums var atteikt un apliksiet bez skropstām, vai arī tas, ka katru reizi būs cita Cena un savādākas skropstas.

E