www.sudzibas.lv Larus mebeles kvalitate

Larus - mebeles kvalitate

Busiet uzmanigi mebeles pasutijuma gadijuma LARUS veikala - mebeles Pohjanmaan Kaluste Somija. Mums atnaca neatbilstosa paraugam mebeles, pildijums cietaks, neka paraugam, neerti sedet, loti cieta mebele. Pardeveji teica, ka pec pusgada bus loti labi. Jutajums - kas sedes pirmo pusgadu. Vel atklajas nenozimigi defekti, kreslus tureja noliktava menesi, bet defekti nebija laboti, konfliktejam 2 menesus, rakstot vestules un konsultejames ar ekspertiem, bet atpakal neizdivas atdot. Slikta atteiksme pret pircejiem. Ja samaksasiet par mebeli ar defektiem, atpakal neko nesanemsiet, tikai galves sapes. Mums apnika stridities. Loti nesolidi.

R

O ooo 07.11.2009

NU par to, ka iegādātā mēbēle uz pasūtījumu ir cietāka, nekā veikalā tas ir normāli, iedomājieties tomēr cik cilvēki apsēžas uz dīvāna lai pamēģinātu kāds tas ir :) :) :)