www.sudzibas.lv Larisa Osipova Piedāvā naudas aizdevumus

Larisa Osipova - Piedāvā naudas aizdevumus

Daru zināmu , tiem kam varbūt ir vajadzīga finansiāla palīdzība, tad neuzticaties , sāka rakstīt whatsapp lietotnē no tel.nr.+371 26 610 686 (zvanīt tikai whatsap) zvanot uz telefona numuru paceļ pensionārs un neko nezin par nekādiem kredītiem , stadījās priekšā kā privātpersonu aizdevēja. Atsūtīja pat pases bildi ka neesot krāpniece. Mūsu gadījumā vajadzēja 15k eur., sastādīja līgumu , visu pārējo, tad vajadzēja pārskaitīt uz Revolut kontu 150eur "itkā to izdarījām" nākamajā dienā saprotot ka nebūs bankas kontā nauda. Uzspieda atsūtīt bankas kartes datus - lai kredītu itkā apdrošinātu " Revolty" aplikācijā , labi viss ok , domājām lai notiek viss , naudu pārskaitījām , saņēma un pazuda , bet mēs jau zinājām ka pazudīs , visu aizskaitīto veiksmīgi dabūjām atpakaļ , bet šī "kundzīte" tik runā cita vārdā ka esot kkada komanda kas tur saka ka es esot vainīgs un nauda nav pārskaitīta ,

Vienvārd sakot neveiciet nekādas priekšapmaksas -līgumu sagatavošanai vai tamlīdzīgām lietām.
Pase manuprāt ir nozagta kādai pensionārei , un paraksts noviltots uz līguma , tika paziņots arī policijai. Lai gan bankas konts Revolut arī uz tās pašas vārda LARISA OSIPOVA

N