LANGO get"go maize ar vistu - smirdīga maize

Vakar Prūšu ielas Betā nopirku LANGO get&go sviestmaizi ar vistu uz kura derīguma termiņš bija uzrādīts 03.03.2011, atverot iepakojumu degunā iecirtās pretīga skābena garša, kura nāca no masas, kas bija iesmērēta starp diviem maziem maizes trīstūrīšiem. Labi, ka neiedevu bērniem līdzi ekskursijā. P.S arī cena nebija no mazākajām (Ls 0.79) tādam produktam.

K Kaulainā 03.03.2011

Tik tiešām, balto nēģeru cienīga barība!

Q QWE 03.03.2011

Krauja: ka tik tā smaka nenāca no kāda cita trīsstūrīša.

T ToQwe 03.03.2011

Rēciens!

M Mamuts 03.03.2011

Kad beidzot dauņi izmirs? Vajadzēja labāk apēst to sviestmaizi, viņa domāta tieši tādiem cilvēkiem...

T ToMamuts 03.03.2011

Mamuti reiz jau izmira, toties nezāle nekad neiznīks!

I inga 06.03.2011

Mamuta komentári VIENMĒR ir tizli!!!

C cool123 25.04.2012

Man vispār liekas, ka tā Prūšu ielas Beta ir kkāds murgs..
1) Apkalpojošais pers. vnk rauj jumtu - agrāk tur strādāja meiča ar izvalbītām acīm, kurai vienreiz, kad palūdzu vai viņa nevar apmainīt kefīra paku, kas pie kases izrādījās nedaudz caura, man uzbrēca, lai ejot pat, neskatoties uz to, ka biju nokrāvusies ar mantām un vnk fiziski to izdarīt nevarēju..
2) Gaļu tur nevienam vnk NEKAD neiesaku pirkt...pirmk;art, man simpatizē viņu cenu politika - tirgo malto ga;lu ar tās pašas dienas termiņu, par tādu pašu cenu kā parasti...kad vaicā tai gaļas dievietei vai cena mainās, par cik termiņš notecējis, atbilde - nē!, kad prasa kapēc? - nezinot! :D
3) Šodien iemēģināju vistas stilbiņus..nu bļin...pirmkārt, mīļotā gaļas dieviete uzvelk rokās to cimdu, kurš jau sen apkaltis ar asinīm(jo acīm redzot visu dienu viņai tur aiz letes mētājās), paķer vistas stilbiņus, iemet maisiņā un ar to pašu kruto cimdu paņem un to maisu aizsien ...āaa...kad paprasa, lai novelk cimdus un ieliek vēl vienā maisiņā - nobola savu skaisto ģīmi un to negribīgi izdara...ok, tas tā..patiesībā apbrīnoju savi, ka pēc tā visa iedomājos to gaļu uztaisīt...daļše...nosēžos pie vakariņu galda..sākam procedūru...ar šaubām acīs iekožos vistiņā...bāaac...garšo pēc kkā līdzīga tam, kā smaržo fairy vai kkā tā...vobšem...
esmu tik ļoti morāli cietusi no tā veikala "nevisai"latviskās mentalitātes, ka saņemšos un nekas cits neatliks, ka mērot ceļu uz nedaudz tālāk esošo latvisko rimi...the end un veiksmi betai un tās kolektīvam arī turpmāk, nesaprotu kā kāds vēl nav nosprādzis!