www.sudzibas.lv Langas laivas Naudas izkrāpšana

Langas laivas - Naudas izkrāpšana

Sveicināti!Sūdzība ir par uzņēmumu Langas laivas, kuri cenšas apkrāpt atpūsties gribētājus. Sestdien 04.07.2015., ar bērniem izlēmām izmantot "langas laivu" laipni piedāvāto pakalpojumu, laivau īri makšķerniekiem. Ar īpašnieku sazinājāmies un sarunājām lielo laivu ar motoru. Protams viss jau būtu labi, ja šis itkā godprātīgais uzņēmējs piedāvātu tehniku darba kārtībā. Pēc piecu minūšu braukšanas motors sāka niķoties un visbeidzot noslāpa. Stundas laikā motoru tā arī neidevās "atdzīvināt". Zvaniju īpašniekam lai palīdz. Viņš protams pēc stundas bija klāt, un ar ļoti neapmierinātu sejas izteiksmi skarbi paziņoja, ka mēs esot tīšprāt salauzuši viņa motorīti. Atgriežoties laivu bāzē motoram pēkšņi uzradās defekti ar kuriem pat bērniem bija skaidrs ka tas nebūtu rūcis jau no paša sākuma. Izrādijās ka arī motora vākā mēs bijām izzāģējuši robu. Par šo sabojāto dienu un makšķerēšanas izbraukumu divu stundu garimā protams tika ieturēta pilas dienas maksa par laivas un motora īri, kas sastādija 30euro. Tam visam klāt tika pieprasīts desmit euro par degvielas izdevumiem, kas radušies mūs atvelkot līdz laivu bāzei. Tas viss nobraucot kopējo attālumu apm. 1km.Protams nekādus čekus īpašnieks netaisijās izsniegt, un gribēja ķīlā paņemt kādu personu apliecinošu dokumentu.Mācība: Ja negribat saboāt sev un bērniem brīvdienu, turaties no "Langas laivām" pa gabalu!!! VIŅI IR KRĀPNIEKI !!!!!!!!!!!!!!