www.sudzibas.lv Lampa.lv Negodprātīga attieksme pret darba ņēmēju

Lampa.lv - Negodprātīga attieksme pret darba ņēmēju

Meklēja noliktavas pārzini. Pēc darba intervijas atbildēja, ka es kā kandidāts atbilstu izvirzītājām prasībām, ir darba pieredze noliktavas izveidē, kolektīva vadīšanā utt. Kad varu uzsākt darbu? Vienojos, ka sarunāšu ar iepriekšējo darba devēju, kad varu pamest darbu un zvanīšu. Pēcāk piezvanīju un informēju, ka varu būt pēc 2 nedēļām. Ok.
Pēc noteiktā laika ierados pirmdienā, uzsāku darbu, jo jau darba intervijas laikā visu izrunājām. Daba dienas beigās uzņēmuma direktors pateica, ka finansu direktore, kurai būtu mani jānoformē ir ļoti aizņemta un mani varēs noformēt tikai pēc nedēļas. Lai gatavoju dokumentus, medicīnisko izziņu utt. Labi, atpūtīšos nedēļu. No hr menedžera vēl saņēmu dokumentu sarakstu īsziņā, vienojāmies, ka nākošpirmdien būšu 9: 00.
Piektdienas rītā piezvanīja hr menedžeris un pateica, ka darbu man nepiedāvās, jo neesot elektroiekrāvēja apliecības. Darba intervijas laikā par to informēju, jo noliktavas vadītāja pienākumos neredzu nepieciešamību vadīt iekrāvēju.
Šobrīd sludinājums ss.lv ir jau ar elektrokrāvēja vadīšanu darba pienākumu sarakstā.
Galarezultātā pametu iepriekšējo darbu, nostrādāju vienu dienu, kuru man neapmaksāja un iztērēju laiku. Esiet uzmanīgi ar šo darba devēju: SIA Atta-1, lampa.lv.