www.sudzibas.lv Lameko Impex Atsakās no līguma pildīšanas

Lameko Impex - Atsakās no līguma pildīšanas

anule liguma atlikuso dalu un piedava uz atlkuso daudz zemaku cenu.
ligums ir par kokmaterialu piegadi speka lidz 25.11.2019.
prece tiek piegadata pa dalam.
sodien tika ievezta karteja krava .un pec ta tika sanemts epasts ka turpmak cena ir mazaka.
es sapratu ka tas ir nakosajam ligumam.
es sazvaniju tirdzniecibas menedzeri un vins pateica ka si cena ir ari uz atlikuso kontrakta dalu, ja es nepiekritu cenai varu atlikumus vairs nevezt.
ta ka komtaterialu tirgus tagad diezgan slikts un esam neliels razotajs,mums katrs pasutijums ir svarigs un ieplanots.
sia eraust 29171311-edgars (razosanas vaditajs) [slēpt]@inbox.lv

Er

Tu Turkey901 16.10.2019

Iespējams, pamatoti, izejmateriāliem un izejvielām cena tirgū/ biržā ir svārstīga un neviens negrib pārmaksāt, ja pie kaimiņa var dabūt lētāk.
Tas parasti līgumā ir smalki atrunāts, tāpat kā bankas atrunā valūtas kursa/ inflācijas svārstības parakstot kredīta līzinga līgumu, utt.

Ar aramiss 17.10.2019

atrodi darbu pamuļķi, beidz dzīvot uz mammas pensijas!

Tu Turkey901 17.10.2019

Slims cilvēks, atliek vien izteikt līdzjūtību tuviniekiem un novēlēt pacietību apkārtējiem, kuriem diendienā nākas saskarties ar šo marazmu.

Ar aramiss 17.10.2019

ha ha ha beidz dzīvot uz mammas rēķina ākst! hahahah tāds ...

Ar aramiss 17.10.2019

līdzjūtība apkārtējiem, kuri lasa tavus bezsmadzeņu radījuma spriedēlējumus te...atrodi taču reizi darbu!...āksts ha ha ha