www.sudzibas.lv Lakstos SIA Nepatīkama attieksme no vadītājas

Lakstos SIA - Nepatīkama attieksme no vadītājas

Neiesaku doties uz šo firmu Ģertrūdes ielā prakses vai darba meklējumos. Pirmo reizi tur atnākot, tikka klāstīts cik nepatīkami mūsdienās ir visi darba meklētāji. Slinki un nestrādājot, kavējot darbu utt. Nesapratu kādēļ visi viņai liekas vienādi, līdz pati tur sāku strādāt. Sāku runāties ar kādu praktikanti, kura tur darbojās jau vairāk kā mēnesi un viņai nekas netika parādīts no pušķu gatavošanas. Viņa visu šo laiku tika izmantota kā bezmaksas darbaspēks puķu galu griešanai un netīro darbu darīšanai. Kā darba meklētāja, secinājums viens, jāpielien vadītājai tad iespējams kādu labāku vārdu dzirdēsi retu reizi. Kopumā ļoti nepatīkams iespaids par šīs vadītājas attieksmi.

D