www.sudzibas.lv Lakme Cosmetics SIA Karstais matu griezamais nazitis.

Lakme Cosmetics SIA - Karstais matu griezamais nazitis.

Gribu bridinat, lai frizierites un iedzivotajus kas strada ar Ivara Jankauska produkciju Lakme no Ventspils, neiegadajaties no shi cilveka elektriskas preces, jo shis cilveks sola garantiju, bet savus pienakumus nepilda.Shis cilveks nemaina un ari nedod nekadu garantiju lai sataisitu preci.Iegadajos no vina karsto naziti matu galu grieshanai.Menesi padarbojas, un nazitis vienu dienu vairs nedarbojas.Solija apskatisties, bet vilka garuma kadu menesi.Zvaniju, beigas vairs neatbildeja uz zvaniem.Sapratu, ka shis cilveks man ir pardevis braki un melno preci.Beigas sazvaniju, un man pazinoja ka nemainishot netaisishot, jo garantiju uz vadu vinsh nedod.Loti interesanti ka tad var darboties shi prece bez adaptera, ja ir pardots man brakis.Vispar ja garantija ir, tad ta ir uz visu iegadato preci.Neiegadajaties no shi cilveka elektrisas preces, un matu kosmetika ir loti darga, kas neatbilst kvalitatei.

S sanija 14.02.2011

Ja, ari man shis cilveks nepatik.Loti sliktu iespaidu atstajis, ar uzbashanos.Un matu kosmetika ir loti darga, un neteikshu ka kvalitate butu.Ir citas kosmetikas, kuras ir letakas un labakas.

S sikais 14.02.2011

Shitais calis rulle!Visu kurzemi bus iekarojis ar savu aferismu un krapshanu, un savu nekvalitativo preci.Piedevam savu pieklajibu.

M memais 18.02.2011

Uz Tautas Balsi zvani, bus risinajums uzreiz.Visa Lavija to redzes!

K kasigais 18.02.2011

Vinhs tevi vienkarshi ir kartigi apkrapis.Uz visu iegadato preci ir garantija, nu ne jau uz atsevishkam detalam.Tas calis ir kartigs spekulants.Krievu laikos tadus cietuma baza.

P pusīte 18.02.2011

Man ari loti neapmierina šī cilvēka pārdotā prece.Un tik ļoti dārga.Tev nav paveicies.Arī es tagad zinašu, jo no viņa neņemšu neko.

I Inese 20.02.2011

Tautas balss neko nelīdzews

M Memais 21.02.2011

Palidzes gan Tautas balss.Vismaz visa Latvija zinas pr sho cilveku.Man palidzeja un problemas uzreiz risinaja.

B baiba 21.02.2011

pag, bet, kas tad ir ar čeku? ir? nav! mūsdienās visi tak zina, ja k-ko iegādājies tad paņem to sasodīto papīrīti! ja papīra gabalu tev nedod, tad i ņemt nevajag! un viss momentāli skaidrs!
arī es neteikšu, ka atstāja uz mani nez kādu fantastisko iespaidu! tīri teorija, ko viš klārē, kuru cilvēks īsti labi neatceras, vai nav no galvas iemācījies, acīmredzot ! :D

D dullais 27.02.2011

Ja par šo cilvēciņu ir daudz negativa dzirdets.Viņš māk citus nomelnot, bet pats balts un pūkains, tāvien liekas ka grib pāraks būt par visiem.Es ar tev iesaku Tautas Balsi izsaukt lai atrisisna problēmu.lai tad visa Latvija dzird pa viņu.ļoti negodīgi arī ar tevi ir izdarījies.

H Ha,Ha 27.02.2011

Kāda vēl tautas balss?Biznesā visi līdzekļi labi, nav jau komunisma laiki, ka varēja ar partijas komiteju vai VDK iebiedēt.

D dullais 27.02.2011

Tautas Bals gan līdzēs, visa Latvija par viņu tad zinās.ātri vien tas bizness arī ta izput apkrāpjot godīgos ļautiņus.

O oļegs 10.03.2011

Ivars pārkāpis robežas, apsaldējies vai?Iesniegumu rakstīt vajag uz patērētāju aizsardzības dienestu.Par šito vēl iesaku uz policiju.