www.sudzibas.lv Laimes Putns audzētava Dzīvnieki sliktos apstākļos, nepieklājīga pārdēvēja

Laimes Putns audzētava - Dzīvnieki sliktos apstākļos, nepieklājīga pārdēvēja

Ļoti daudz dzīvnieku, būri stāv viens uz otra kādā piebūvē, smaka šausmīga. Dažādu dzīvnieku daudzums jau liecina par nekompetenci. Uz jautājumiem, piemēram, par dzīvnieku foto, pārdevēja augstprātīgi raksta, ka nesūtīs, ka viņai viss ir vislabākais, dzīvnieku Veselības garantija un tam līdzīgi. Protams, nekādas garantijas nav. Par saviem dzīvniekiem, izskatās, ka zināšanu pietiekami arī nav - jautāju, ka uzvedas, kas patīk, Saka "mans darbs pārdot dzīvnieku, neko nezinu, skatāties paši". Dzirdēju arī no cita cilvēka, ka apstākļi dzīvniekiem ir nepieņemami. Sākumā, kad nezināju, nopirku no šī kantoras mājas žurciņas, par laimi tomēr ir veselas, droši vien vismaz ilgi tur nepaliek, bet ar tādu dzīvnieku daudzumu un izglītības trūkumu ir loģiski, ka normāli par viņiem nerūpējas. Uz jautājumiem atbild šaubīgi, neprecīzi, "vislabākā barība, Veselības garantija, lielākā izvēle" bet neko normāli nerada, lielas izvēles arī nav - kad nācu, bija 4 žurciņas. Vēl var pieminēt, ka facebook video redzams, ka pārdot "pastaigu bumbas" kāmjiem, kas ir bīstami, un izglītots dzīvnieku saimnieks nekad tādus nelietos. Vairs no turienes nepirkšu un citiem ieteicu nepirkt, neatbalstīt tadus dzīves apstākļus, kuros dzīvnieki atrodas, un šī pārdevēju. Ļoti ceru, ka kādreiz to kantoru aizvērs.

D