www.sudzibas.lv Laimes Lācis beatbildība, nemaksā algas, apkrāpj

AtrisinātaLaimes lācis - beatbildība, nemaksā algas, apkrāpj

Neejiet strādāt uz "Laimes Lāci" privāto dārziņu, vai bērnu centru. Jo darbā pieņem, uzraksta līgumus, algas nemaksā, nodokļus ar. Jālūdzas lai samaksā, bet tad īpašnieks, publio, lauzītā krievu valodā atbild ka nav naudas, vai ka neesot bijis kvalitatīvs darbs, utt. Tā viņš dara ar visiem, vienalga, aukle, apkopēja vai apsargs, no sākuma tēlo labo, kārtīgo, bet kad jāmaksā, vnk. Nemaksā, un takā papīri sarakstīti tā lai mazāk nodokļi, pierādīt neko nevar.
Ta kā tas ir dārziņš, uzmanieties auklītes un pedagogi, jo algas laicīgi nebūs, un ja solīs vienu summu, pēc 2 mēnešu gaidīšanas izmaksās citu, uz pusi mazāku, un teiks ja kas nepatīk lai iet prom.
Pašlaik atlasa darbiniekus, un stāsta ka sākumā minimālā un tad paaugstinās, bet tālāk par paaugstinājumu neitiek. Stāsta ja būs daudz bērnu dārziņā, tad būs arī lielākas algas, neuzķerieties. Šis īpašnieks, domā tikai par sevi un nedomā par līdzcilvēkiem, ta kā uzmanieties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.11.2020

Uzņēmuma Laimes lācis pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N

Z zinaida 27.01.2011

I nado bilo vse taki napisatj: īpašnieks, Publio, lauzītā krievu valodā atbild ! Nu ne mozete bez etogo! Na lati6skom, vam bi tak nikogda ne skazali!

M martins 28.01.2011

Zinaida, ko tu tur plurksti?
vairs rakstit neproti?

M martins 05.02.2011

changal, redz cik skaisti proti latvieshu valoda uzrakstit. :) man nav, jo slinkums. cik tad tur uzinstalet-valodas riku josla divus klikskus, bet interneta esmu atradis kka, un sadi veidojas parpratumi ari starp citu ;)

č Čangals. 05.02.2011

Kas tad tev Mārtiņ pēkšņi notika, ka lakstīgalas balsī pēkšņi sāki dziedāt?

M martins 06.02.2011

man menstruacija beidzas :DDD

B Bijušais darbinieks 08.09.2011

Viss, kas rakstīts par šo iestādi ir pilnīga taisnība. Un te nav ko vairs apspriest!
Cilvēks bezatbildīgs un nevelas ieguldīt, lai pēc tam būtu peļņa! Nopelnīt visi vēlas, bet šādi rīkoties ar darbiniekiem vienkārši dara neogidu pašam cilvēkam, kas nosaukts vardā!

R Renāte Iskenderova 08.03.2019
ŠIS bērnu dārzs ir brīnišķīgs

Mani bērni jau diezgan ilgu laiku iet šajā dārziņa un varu pateikt tikai to pašu labāko, forša vadība, mīlas un jaukas skolotājas un auklītes.. Bērniem ir dažādas nodarbības viņu attīstībai un amaizing bērnu laukumiņš pagalmā, ik pa laikam parādās vēl visa kā jauna, tas nozīmē, ka vadībai rūp un tas priecē... Bērnam neapniks arī pēc 100 reizes tur doties... Bērni apmierināti atnāk mājās pēc garās dienas un nākošajā rītā laprat un ar prieku dodas atpakaļ... Šis dārziņš patiešām ir superīgs... Sieviešu dienā pati vadība ver vārtus un dāvā konfektes un ziedus, lai iepriecinātu (steidzīgās mammas) ... Esmu tik par un lai izdodas!

S Sudzibas.lv Admin 08.03.2019

J Jelena Po 19.11.2019

Солгасна

S Sharry 16.01.2020

Renāte uzrakstīja , Jeļena,kurā citur arī uzslavēja šo pii arī saslavēja.meitenes, tas nav nopietni. Par Lopesu man ir pozitīvs priekšstats,esam pazīstami, bet tas ko jūs darāt- nesmuki

J Jelena Po 16.01.2020

У каждого есть право высказывать свое мнение и я его высказала. А родителям, которые ищут сад для своего ребёнка советую не читать комментарии, а посетить садик и увидеть, почувствовать все самим и на основании этого принять решение.

Laimes lācis Pārstāvja atbilde 06.10.2020

Paldies par jaukiem vārdiem!

Jauku dienu vēlot,
Jūsu LL