www.sudzibas.lv Laimes Lācis ŠIS bērnu dārzs ir brīnišķīgs

Laimes lācis - ŠIS bērnu dārzs ir brīnišķīgs

Mani bērni jau diezgan ilgu laiku iet šajā dārziņa un varu pateikt tikai to pašu labāko, forša vadība, mīlas un jaukas skolotājas un auklītes.. Bērniem ir dažādas nodarbības viņu attīstībai un amaizing bērnu laukumiņš pagalmā, ik pa laikam parādās vēl visa kā jauna, tas nozīmē, ka vadībai rūp un tas priecē... Bērnam neapniks arī pēc 100 reizes tur doties... Bērni apmierināti atnāk mājās pēc garās dienas un nākošajā rītā laprat un ar prieku dodas atpakaļ... Šis dārziņš patiešām ir superīgs... Sieviešu dienā pati vadība ver vārtus un dāvā konfektes un ziedus, lai iepriecinātu (steidzīgās mammas) ... Esmu tik par un lai izdodas!

08.03.2019

J Jelena Po 19.11.2019

Солгасна

S Sharry 16.01.2020

Renāte uzrakstīja , Jeļena,kurā citur arī uzslavēja šo pii arī saslavēja.meitenes, tas nav nopietni. Par Lopesu man ir pozitīvs priekšstats,esam pazīstami, bet tas ko jūs darāt- nesmuki

J Jelena Po 16.01.2020

У каждого есть право высказывать свое мнение и я его высказала. А родителям, которые ищут сад для своего ребёнка советую не читать комментарии, а посетить садик и увидеть, почувствовать все самим и на основании этого принять решение.