www.sudzibas.lv Lagos Krāpšana

Lagos SIA - Krāpšana

Viennozīmīgi pilnīgi nevienam neiesaku iegādāties automašīnas no šiem tirgotājiem! Paši nezin, kas mašīnai ir noticis. Stāsta, ka esot bijis laikam neliels skrāpējums, bet viss nokrāsots dīlera centrā, mašīna neesot sista, tā esot teicamā vizuālā un tehniskā stāvoklī utt. Pilnīgas muļķības! Ja paši sakāt, ka mašīnu var vest pārbaudīt uz dīlera centru, tad vismaz pārbaudāt to, lai nepaliekat kā muļķi.
Aizvedām mašīnu uz dīlera centru, uz diagnostiku, rezultāts, mašīna ir sista, durvis ir pilnībā mainītas, kaut teica, ka nekas tāds nav bijis, daudzas vietas špaktelētas, motoram eļļa tek utt. Ja vēlētos iegādāties šo mašīnu būtu jāiegulda vismaz 3 tūkstoši, lai ar to varētu normāli braukt, bet ņemot vērā vairākas problēmas, skati nemaz nebūtu reāli iziet, kaut tirgotāji to it kā nodrošina.
Smieklīgais ir tas, ka šis tirgotājs strīdējās ar audi centra darbiniekiem, ka viņiem nav taisnība un brīdī, kad mašīnu izdzina no centra ārā tirgotājs pat nesagaidīja kamēr izejam ārā, iekāpa mašīnā un aizlaidās prom, jo saprata ka mašīnu ar tādiem defektiem neviens nepirks.
Ļoti nepatika attieksme no sia lagos darbinieka mārtiņa, ka viss teiktais bija vieni vienīgi meli, pie kam vēl centās būt gudrāks par audi centra darbiniekiem.
Pāris stundu laikā mašīnas cena samazinājās par 300€

J Jоhn 09.02.2019

Lagos ir Nigērijas galvaspilsēta, melno interneta krāpnieku dzīvesvieta. Interesanti, kāds bija iemesls, izvēloties nosaukumu šai firmelei