www.sudzibas.lv Lagom Nesamaksā algu par padarītu darbu.

Lagom - Nesamaksā algu par padarītu darbu.

Šī firma latvijas darba vakanču vietnēs izvieto savus darba sludinājumus. Uzdevumi - slepenais pircējs vietējos plaša patēriņa visdažādāko nozaru pakalpojumu sniegšanas vietās. Sola par katru paveikto uzdevumu citu samaksu. Apmaksa tiek solīta pēc paveiktā uzdevuma nākošā mēneša divdesmitajā datumā uz kontu. Neticiet! Tiek piesūtīti citi uzdevumi, bet kad sāc jautāt par aizkavējušos pārskaitījumu, tad ignorē. Man no šī uzņēmuma elektroniski bija saziņa ar khrystyna pletenytska k-dze, kura man deva darba uzdevumus, bet naudu nepārskaita ne nākamā mēnesī ne aiznākamajā.netērējiet savu laiku un līdzekļus! Neticiet solītajam!
Nereģistrējieties https://lagom.Shopmetrics.com
apmāns, krāpšana, meli un nepatiesība: https://lagomint.com/#/agencies-area

Работяга 03.02.2018

Piekritu, ja uzrunata diena nauda neatnak tad var vairs uz darbu neiet! Kad iekartojies jajauta cik bus alga.. dazi darbadeveji kad par algu jauta vins saka kautko ta kaut ko ta, kad brinies kapec tik maz vins uzreiz pamodas ne, bus lielak.. domaju musu laika uz to ka alga bus laika nevar balstities, un uzrei jajauta cik un ko, ja pieredzeta datuma nav naudas uzreiz partraukt sadarbibu... citadi ka stulbs staigasi un centisies sevi pieradit, bet sefs ar komisiju ies pa tiltinu un vinam jautas " jums jauns darbinieks?" Un atbildes " jaa tas viens no labakiem lo*iem kuru var atrast musdiena, riktigais alnis.. vasara planojam kad visiem izdos premiju mes vinu ar ragiem uz deli "labakie stradnieki" izvietosim"

K Krišs 03.02.2018

Sūdzības autore ir tipiska, nav ko brīnīties, kad tāds iznākums