www.sudzibas.lv Lage Ko Slikta apkalpošana

Lage Ko Spice - Slikta apkalpošana

Atnācu 09.10.2016 apmēram 20.40 uz Lage T/C Spice. Tur stradāja divas meitenes, viena bija aizņemta ar klientiem, bet otra kaut ko skaitīja pie ieejas un vispār nepievērš man uzmanību. Nevarēja palīdzet un pat sasvejcināties. Vēl redzēja kā tie klienti pašie viņai nesa netīrus traukus. Tad sanāk viņai neko nau jādara?! Meitenei bija garie mati, vārdu neredzēju. Nekad pie jūms neiešu vairs ar tādu apkalpošanu!!!

K

Tev ko, skudra, ZILOŅmānija piemetusies? Atslābsti!

S Slepenais novērotājs 15.10.2016

NAU...JŪMS...

B buubuu 15.10.2016

Es nesaprotu - cilvēki šajā portālā trenējas rakstīt vai kā lai to nosauc? Es ne sūda nesapratu. Jūs neiesiet vairs uz Lage Spicĕ, jo kāds pats izdomājis novākt savus traukus? Ja nepieciešama kāda palīdzība, tad taču var mierīgi aprunāties ar apkalpojošo peraonālu! Visi iedomājušiea ka ir baigie prinči un princeses. Varbūt jāpasūdzās vēl par to, ka pie ieejas nevēdināja palmas zaru?