www.sudzibas.lv Lage Ko Slikti darba apstākļi

Lage Ko - Slikti darba apstākļi

Pastāstīšu par savu pieredzi strādājot Lage Gastronomijā.

Gribēju pateikt, ka visas vecās atsauksmes par darba apstākļiem pilnībā atbilst realitātei.

Attieksme pret cilvēkiem kuri nestrādā Lage gadiem ilgi ir diezgan zema, pirmkārt neuzticība, kas ir pret visiem darbiniekiem, jo vadība 24/7 vēro kamerās jūsu katru soli.
Otrkārt pilnīga vienaldzība pret darbinieku kā pret cilvēku, jo liek strādāt dažiem pa 12 dienām pēc kārtas, dažreiz nedēļu nostrādā, 1 diena brīva un tad vēl nedēļu strādā, par ko tu nesaņem nekādu virsstundu maksu.
Bet protams darbinieki ar pieredzi saņem 2x vairāk un strādā ar ļoti labām brīvdienām.

Es nostrādāju pāri 290h augustā un par to saņēmu tikai uzbraucienus, jo man 3 mēnešu laikā nevarēja normāli paskaidrot dažus sīkumus sakarā ar pasūtījumiem, brauc augumā par to, ka tu kaut ko nepietiekami perfekti dari strādājot 290h+, kad vienkārši no rīta celties negribas, visu dienu galva iet riņķī, bet jāstrādā ir katru dienu, jo nav, kas cits strādās.
Nekādas algas Lapiņas jūs nesaņemsiet un no algas atskaita visus iztrūkumus nepaziņojot jums par to.

Darbs sākas no 8: 30 vai 9: 00 līdz 21: 00, tātad 12+ stundas kurās tu drīksti iziet pārtraukumā 3 reizes uz 10 minūtēm, kas jau nav legāli.
Sāksim ar to, ka ir jādara pilnībā viss, no rīta jāsaliek 3 pilni ledusskapji ar preci un paralēli jāapkalpo klienti. Jāaizpilda dokumenti, atskaites, katru dienu jāpasūta jauna prece, kas aizņem daudz laika. Dažos veikalos jānoraksta produkts, jāsūta bildes, ka tu esi to izmetis. Visu laiku jāpapildina vitrīnas, jāmazgā ļoti daudz trauki, dažās vietās ar rokām, jo neviens nemazgā mazgājamo mašīnu un tā smird, ko protams lika mazgāt man! Jāatbild par visiem pasūtījumiem, jāpaspēj vēl visu iztīrīt, izmazgāt grīdu, izmest miskasti 3 reizes dienā, kad klientu un darba dēļ nav neviena minūtīte brīva un daudz, kas cits.
Vēl strādājot ar kādu kopā dienas nopelnītā nauda dalās uz 2.
Daudziem kolēģiem ir vienalga par savu darba Vidi, tādēļ jums būs tas viss jākārto, jo tas tak ienāk jūsu darba pienākumos, kaut vai tiem citiem kolēģiem maksā 2x vairāk balstoties uz pieredzi, protams ir kolēģi kuri ļoti cienīgi izturās pret citiem, bet ne visi.
Vēl jums vadībai ir jāsūta bildes ar vitrīnām katras 3h, jo kameras pa kurām jūs vēro 24/7 nav pietiekami.

Man personīgi nebija izsnieguši jaunu, tīru formu kā citiem darbiniekiem un bija jāstrādā pagājušās darbinieces formā. Vēl pēc aiziešanas no darba 2 nedēļas mana forma atradās darba vietā, bet man kamēr slimoju zvanījās un teica, lai formu vedu uz ofisu, vai no alags naudu atņems par to. Par formu kuru man pat ofisā nebija izsnieguši jaunu un tīru.

Tipisks darbs Latvijā no populāriem uzņēmumiem, jo priekškam nodrošināt normālu darba Vidi, ja var ekonomēt un šādi izturēties pret darbiniekiem.

Aicinu vēl izlasīt manu citu sūdzību par to, ka netiek ievērotas sanitārās normas.

02.11.2021

Good Intentions 03.11.2021

Vēlreiz paldies. Ka izstāstījāt par sanitārās normu pārkāpumu un nav arī pamata neticēt šeit rakstītajam. Man darbs ir un noteikti nestrādāšu šajā iestādē, bet iešu ar līkumu un vairāk neko neiegādāšos.

C cccccc1 03.11.2021

Ieteiktu sūdzēties darba inspekcijā, šis jau slavens uznēmums kas kabatās tik bāž naudu.

Good Intentions 05.11.2021

Roka roku berzē.