www.sudzibas.lv Lage Ko Netiek ievērotas sanitārās normas

Lage Ko - Netiek ievērotas sanitārās normas

Gribēju padalīties ar to kāda darba vietā man bija jāstrādā.
Es tur esmu nostrādājusi nepilnus 3 mēnešus un 2 reizes esmu tīrījusi drausmīgi pretīgo trauku mazgājamo mašīnu, jo darbiniekiem kuri tur ir nostrādājuši gadiem ilgi ir pilnīgi vienalga, ka cilvēki ēd no traukiem kuri bija pretīgā, smirdīga trauku mazgājamā mašīnā.
Lūdzu pievēršam uzmanību kādā stāvoklī atrodas vitrīnas no kurām jums uzliek kūciņas, no kurām jūs pērkat ēdienu. Darbinieki tur strādājot gadiem ilgi nezin, ka ir jātīra vitrīnas, ko protams bija jādara man.
Cik patīkami ir atnākt uz jaunu darba vietu un pirmās 4 dienas kārtot nekārtību kuru ir atstājuši man citi, jo visiem ir vienalga.
Vai es par to saņēmu paldies? Prēmiju? Jebko? Protams, ka nē, jo Lage ir uzņēmums kurš pilnībā neciena jaunus darbiniekus un ļauj vecajiem darbiniekiem atstāt pēc sevis pretīgu darba vietu, kaut vai pienākumi visiem ir vienādi, bet jādara tas man, jo “tas ietilpst tavos darba pienākumos”.
Pastāstīšu vēl par visu iecienītām kūciņām, eklēriem un tortēm. Ir ļoti daudz sūdzības par puvušiem eklēriem kuri var stāvēt nedēļām ilgi, par tortēm es biju vislielākajā šokā, jo tās var stāvēt mēnesi pēc derīguma termiņa beigām. Tur vienmēr būs kaut 2 tortes kurām ir beidzies derīguma termiņš un uzlika 50% atlaide, labākajā gadījumā. Viss, kas nav iepakots stāv nedēļām ilgi, ja neizpērk.

02.11.2021

Good Intentions 02.11.2021

Paldies!

S SaraSv 02.11.2021

Atradu vēl bildes ar to, kas var stāvēt pārdošanā.

G Gulbenietis 03.11.2021

Izturību jauna darba meklējumos! Kā iedomājos, ka jātirgo appelējuša konditorija - bē

J Jurijs 03.11.2021

PVD un darba inspekcija skumst par šiem.

G Gulbenietis 03.11.2021

PVD pelējuma smaka un sanitāro normu pārkāpumi ir kā medusmaize :)

K Kalninaf 16.02.2023

Labi, ka izdomāju palasīt atsauksmes, viņi mani uz interviju aicināja. Paldies, noteikti neiešu. Vēl likās interesanti, ka zvanītājs (vīrietis), sāka ar mani runāt krieviski, kad atbildēju latviski, tad pirmais jautājums bija-kā man ar krievu valodu. 😂