LV RU
www.sudzibas.lv Lage Ko Nepatiesas informācijas sniegšana

Lage Ko - Nepatiesas informācijas sniegšana

Sludinājuma norādīta nekorekta alga, par 15 mainām saņemsiet mazliet vairāk par 200 €. Bet sludinājuma, kurā aicina strādāt, norādīts cipars ap 900€, kad neatbilst patiesībai
par veselības apdrošināšanu varat droši aizmirst, jums tas nespīd, jādara daudz, paldies ka vismaz nav jādara fiziskais darbs un mav jākrāmē preces no piegādātāja pašam.

17.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

м

Komentāri (5)

R Rita Feldmane 05.06.2019
Slikts servis

SAUSMIGS SERVISS

Cūkurgailis 17.11.2019

Tu neesi kaut kāds "laika ceļotājs"? Šāda shēma darbojās jau 19.gadsimtā

O Otis 17.11.2019

Maiņas 15. Tāpēc jāsecina ,ka darbs ir pilna laika, un tad nu nekādi 200 eiro pilnīgi nekādi nevarētu sanākt pēc darba likuma.
Pārlasīt līgumu vajag. Gadās ,ka grāmatvedes pārskaita algu vairākās daļās, jo aprēķins ietver ne tikai darba stundu aprēķinu, bet b ieži arī dažādas piemaksas un citas tādas lietas. Precīzāk - viena daļa atnāk ātrāk kā cita.

Sludinājumos parasti norādās aptuvenais atalgojums. Ja līgumu parakstījāt par citiem cipariem nekā sludinājumā, tad ne jau Lage kaut ko jūsu vietā parakstījusi, bet jūs ar parakstu apstiprinat ,ka piekrītat līgumā minētajam atalgojumam.

Bruto ar neto cilvēki arī bieži jauc, tāpēc intervijās vienmēr līdz galam jānoskaidro visas lietas ,kuras ir saistītas ar atalgojumu.

J Joske_57 18.11.2019

Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas gan oficiāli, gan neoficiāli strādā par samaksu, kas ir zem minimuma. Tas ir gan nezināšanas dēļ, gan tāpēc, ka neredz citu iespēju.

Ļoti uzmanīgi jālasa līgums. Bruto un Neto izpratne arī klibo. Un ļoti piesardzīgi jāizturas pret solītajiem bonusiem.

E Elena_Dolgina 26.01.2020

Боже, посмотрите, этих двух клуш в программе "Открытая кухня". И сразу всё станет ясно. Сидят обе. Строят из себя крутых тёток.
О какой работе и честности у них может идти речь? Если они своих детей, как протеже туда напихают, мажоров/мажорок. И им платить будут, а не простым смертным. Крутые же. Сколько простые люди им не отправляют СВ, которые реально хотят работать, они не перезванивают и тупо игнорят. Их ничего и никто не устраивает видимо. Относятся, как к скоту. А потом набирают непонятно кого, приходишь и смотришь, кто там работает. Такие же клуши, которые лишний раз не улыбнутся клиенту. Очень страное отношение там к людям и к выбору персонала.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes