www.sudzibas.lv Lage Ko Attieksme pret klientiem, kafijas kvalitāte

Lage Ko - Attieksme pret klientiem, kafijas kvalitāte

Ja gribās kafiju un pie tam sabojāt sev dienu, tad jums jāiet uz LAGE KO gastronomiju.
Mums gribējās tikai kafiju. Parasti dzeram balto, bet šajā vieta Baltās kafijas nebija, jo piens beidzās. Pārdēvēja ieteica aiziet uz rimi un nopirkt sev pienu.
Kad atgriezāmies pēc 20. Min. Aina neizmainījās, darbiniece guļ uz Letes, galdi netīri.
Nu tagad jau paņemam kafijas un kūciņas, un pateicām pārdēvējai, ka nav kur sēdēt, jo vienīgais galds stāv ar traukiem. Tā pārdēvēja pateica mums, ka trauki ir jāsavāc.
Es nesaprotu, kam viņa to pateica, jo mēs vēl ilgi stāvējām un gaidījām, kamēr viņa atnāks un savāks (viņa tajā brīdī nedarīja neko, vienkārši stāvēja un skatījās uz mums) .
Beidzot atnāca, paņēma traukus un aizgāja. Mēs vēl kādu brīdi gaidījām, kad viņa atnāks ar lupatu noslaucīt to galdu (nerunāju pat par dezinfekciju) , bet tā arī nesagaidījām.
Noslaucījām paši un beidzot apsēdāmies.

Kūciņas bija, ka vienmēr labas, bet kafija. Tādu kafiju es nekad mūža nebiju dzērusi. Tas bija brūna krāsa ūdens ar kanalizācijas un trauku mazgāšanas līdzekļa piegaršu.
Tāda sajūta, ka tīrīšanas procesā, to ūdeni Ieleja man. Pagaršojot, atstāju to neizdzerot. Man visu vakaru bija slikta duša, ka arī nākamajā dienā no rīta man tik pretīgi, ka nekad. Ilgi vēl atcerēšos šo indi.

Pat jau nav kur padzert kafiju, neiesaku iet uz turieni.

Papildināts Jana 19.05.2020

Mēģināts sarakstīties ar Lage pārstāvjiem, nekādas atbildes nav.

J

K Klientamnavtaisnība 19.05.2020

Vai tad Origo nav kur padzert kafiju, ka jāmokās tajā vietā? Spriežu, ka Origo, jo pieminēts Rimi.

J Jana 19.05.2020

Tas nebija Origo, bet Galerija Centrs, un izstaigājot visu vecrīgu kafijas meklējumos plkst.19.30., neko neatradam, tikai šo vietu.