www.sudzibas.lv Lage Ko Attieksme pret klientiem

Lage Ko - Attieksme pret klientiem

Šodien kādam man svarīgam cilvēkam dzimšanas diena! Un jau trešo reizi pēc kārtas svētku torti pērku tieši Lage Ko, kas atrodas Origo. Bet droši vien ka pēdējo! Pārdevēja man laipni iesaiņoja torti no letes, bet atnesot mājās un izpakojot to jubilāra acu priekšā, izrādījās, ka torte iesaiņota no iekšpuses netīrā kārbā. Pie kastes malas piekaltis milzīgs pikucis mīklas, kas nekādi nevarēja būt no šīs tortes. Mīļās pārdevējas - tortes pērk cilvēki svētkos, un jūsu dāvana cilvēkiem svētkos ir šāda - sazin cik veci mīklas pikuči kārbās. Uzreiz pat pašu torti negribas ēst ne pašam, ne Sašam ,ne jubilāram. Paldies, jaukās, par iepriecināšanu svētkos!

R Reinis Rasmans 18.11.2018
Slikts serviss

18.11.2018. Iegriezāmies kafejnīcā t/c origo, lai pacienātos ar saldējuma kokteili, bet mums atteica, jo neesot atvērta jauna saldējuma kārba (pl. 20.10) , bet drīz beigšoties maiņa. Šādā svētku dienā tas bija ļoti nepatīkami.