Lage Gastronomija - Krāpšana

Es neiesaku, iet šeit strādāt! Tu strādā garas maiņas no 8-20 vai 9-22. Rīta maiņā tev ir jāpaspēj stundas laikā izlikt visa prece, kas atnāk! +veikals vērās plkst 10: 00. Pēc 30 min tev pašam jāiet pakaļ uz ganbei suši, zupas, woki, wrapi. Tas viss ir smagums un tev jāstiepj. Tad tev jāpasūta prece, jāvada dokumenti, jāmazgā trauki, kuru līdzeklis noēd drausmīgi rokas un paralēli apkalpot viesus. Visur ir kameras, pat ģērbtuves! Aiz tevīm ne tikai direktors, bet augstākā vadība vēro. Sola lielu algu ss.lv raksta 950€, tas, laikam ir, iespējams, ja strādā visu mēnesi bez brīvdienām, jo shēma tāda. Tu tikko esi atnācis uz darbu, apmācības ilgst 3-5 dienas, sanāk tu nedēļu nostrādā par minimālo. Un tad sola 6-7% no ietirgojuma, bet piebilstu ja strada 2 cilvēki % uzreiz dalās uz 2, ja 3 cilvēki tad uz 3. Sanāk ja 2 cilvēki, katram ir 6%/2=3% no ietirgojuma, ja 3 cilvēki, tad 6%/3=2% no ietirgojuma! Es nostrādāju pirmo mēnesi 162 h - alga 394 € zem minimālās. Otrs mēnesis 204h - 532€. Neņemot to, ka man ir izteiktas virsstundas un aploksnē neko nemaksā. Algas lapiņu man arī tā neiedeva, ko es lūdzos bez maz vai, lai iedot! Es vissmaz iesaku, pārdomāt pirms nākt uz šejieni!

16.06.2019

B

I Irfedr 16.06.2019

Ej strādāt citur.

K Klientamnavtaisnība 16.06.2019

Paldies. Zināsim.

P patiesibajazin 21.09.2019

pilnīgi viss autores norādītais atbilst patiesībai, gan par slodzi, kad vienlaicīgi pildi viesmīļa, bārmeņa, pārdevēja, konsultanta, apkopēja, trauku mazgātāja, un citus pienākumus, gan par atalgojumu, kurš nu ir smieklīgs tādam darbam, apmācības ir līdz 5 dienām, kad faktiski pa to laiku pat pusi nevar atcerēties no visiem darbiem
pēc pirmās nostrādās dienas pateicu, ka nevēlos vairs strādāt, bet jānostrādā likumā noteiktās 3 dienas, labi, bez problēmām, bet atalgojums par tām trīs dienām man nepienācās, jo redz strādāt tālāk atteicos
nevienam neieteiktu tur strādāt!
komentētās raksta, lai ejam strādāt citur, aizgāju, bet Lage Gastronomija uz visiem laikiem būs palikusi, kā pati šausmīgākā darba pieredze!