LAF

Latvijas Automobīļu Federācijas vadību jau sen vajadzētu nomest no amata par tik stulbu likumu pieņemšanu sakarā ar standartauto ralliju. Kas tad tas par standartauto ralliju ja ar nākamo gadu būs vajadzīgi speciālie sporta sēdekļi kurus kurš katrs nevar atļauties un ir pieejami kā tūninga vai sporta elementi. Jautājums tad jau drīz standartauto rallijā arī vajadzēs drošibas karkasu? Un vēl nav saprotams kāpēc 'visīstākās rallija a/m ar visiem drošības karkasiem, sēdekļiem, bloķētajiem reduktoriem un vēl sazin ko brauc tajā pašā klasē kur vienkārši ielas auto, daž pat ar dīzeļmotoriem. Priekš tādiem auto bija jāsaglabā brīvā klase. īsāk sakot Laf ir viena naudas kāsēju banda kas tik domā kā sagrābt naudu nevis domāt par to lai normālie mirstīgie arī varētu piedalīties nevis tie kam nauda no d.... birst. Arī dalības maksas ir nenormāli augstas.

G