LV RU
www.sudzibas.lv Lāčuks nepieklājīga izturēšanās

Veikals Lāčuks - nepieklājīga izturēšanās

Veikalā Lāčuks Rīgā, A.Čaka ielā 72 strādā ļoti "fantastiska" veikala vadītāja.
Biju nopirkusi rāpulīti savam gaidāmajam bērniņam, taču mājās konstatēju, ka kakla daļā atrodas spiedpogas, kas zīdainim varētu spiest. Tāpēc devos uz veikalu to apmainīt pret citu. Kad izteicu attiecīgu lūgumu, pārdevēja, nezinādama kā rīkoties, pieaicināja tuvumā esošo veikala vadītāju, kas momentā agresīvā tonī paziņoja, ka viņi neko nemainot. Uz manu izbrīnu, ka citos veikalos gan visu iespējams mainīt, viņa tiešām rupji paziņoja, ka viņu neinteresējot citi veikali un viņai vispār neesot laika ( it kā es viņu būtu aicinājusi). Protams pārdevēja pēc tam to rāpulīti apmainīja, bet palika ļoti nepatīkama sajūta. Biju plānojusi šajā veikalā iegādāties arī dažādas citas lietas mazulim, tai skaitā arī gultiņu, bet pēc šādas attieksmes, protams, došos uz citu veikalu. Vispār pirmo reizi pēc ilgiem laikiem piedzīvoju šādu attieksmi tirdzniecības vietā (sevišķi šajos laikos) un īpaši pret grūtnieci. It kā nav nekas tik traģisks un visiem mēdz būt nejauks garastāvoklis, taču tas nav iemesls šādai rīcībai. Vismaz es nevaru iedomāties, ka savā darba vietā šādi varētu izturēties pret klientu.

I

Komentāri (4)

H harijs 30.05.2011

Daudzviet tirdzniecības vietās pārdevēji vadītāji un dirtektori iedomājas sevi par pasaules centriem. Tādiem, kā apkalpošanas kultūra, ir sveša lieta.

, ,,,,, 30.05.2011

Atradusi vietu kur pirkt z'idainim dreebes, kuras vinjam peec meenesha buus par mazu. Tas ir visdaargaakais veikals.

H harijs 31.05.2011

Katram savs maka biezums!

Z zuzite666 27.02.2017

Neejiet strādāt uz Lāčuku A.Čaka ielā 72 (principā jebkurā, kas ir Rīgā vai atrodas ārpus pilsētas ), gan jauni, gan veci, kaut gan pieņems jebkuru garāmgājēju, jo darbinieku viņiem trūcis un vienmēr trūks. Jāstrādā par plikiem 300 eiro, nekādas izaugsmes iespējas nav, strādā kā nosvīdis suns.Ja negribi būt mājdzivnieks vai vergs pavadā, tad nāc pie vadītājas ar cepumiem un kafiju, sāc detalizēti nosūdzēt savus kolēģus, apmelo tos un nozārkā, tas vadītājai ļoti patiks un tu būsi DIEVS. Lai vai kā tu censtos, nevienam nekad nekas nepatiks, tas, ko tu dari, par cik arī pircēji maz apmeklē šo iestādi, tev nāksies izdarīt vienu un to pašu darbu 100 reizes bezjēgā, jo neko nedarīt jau nevar - stāvēt šajā gadījumā, jo apsēsties uz īsu brīdi, kad zālē strādnieku nav, nedrīkst. Uz tualeti tevi palaidīs, bet stipri vēlāk, kad tavs urīnpūslis būs pārsprādzis.Vadītāja nepamet veikalu, bet ir uz vietas 24/7, ļoti patīk spiegot darbiniekus, tāpēc staigā pa visiem 3 stāviem ik pēc 2 stundām, kameru nav, apsardzes nav, bet tu lūk, mīļo strādnieciņ, būsi - apkopējs, pārdevējs, apsargs, meistars, dizaineris - tas viss par 300 eiro! Jāklausās bērnu dziesmas darbiniekiem vienas un tās pašas uz riņķi 24/7 - kas liekas no sākuma kā jau rotaļlietu veikalā forši, bet pēc vienas nostrādātās dienas un vairāk, liekas smadzeņu satricinājums piemeties. Viss šeit ir kā totalitārisma režīmā, tavs vārds, idejas ko tu pienes, tiek izsmiets, nozārkāts vai uzglūnēts ar bažām. Rotaļlietas tiek pārdotas pārsvarā no Ķīnas, kas ievestas pirms 5 vai 10 gadiem, visi vecie iepakojumi, kas jau ieplīsuši no stāvēšanas, tiek salīmēti ar skoču un gaida kādu muļķi, kas nopirks, turklāt pārdevējam arī jābūt stipri viltīgam, lai aptītu ap pirkstu pircēju un slavētu preci tā, it kā tas būtu jaunākais modes kliedziens. It īpaši mīkstās rotaļlietas tiek sašūtas ar diegu ( paši darbinieciņi ar savām rociņām būdami šuvēji dara it kā savu darbu ). Telpas netiek vēdinātas, jo pa visiem 3 stāviem, tikai vienu vai divus logus var attaisī vaļā, tāpēc pirms vedat savus bērnus šajā rotaļlietu veikalā, padomājat, vai tas būs higieniski. Visas preces, kas ir skrūvējamas(leļļu rati, gultiņas, riteņi utt.), ir jāskrūvē sievietēm vai meitenēm, jo vīriešu kārtas pārstāvim ja tāds ir, tajā momentā ir jādara kaut kas cits, jo vadība tā vēlas. Katru dienu tev centīsies sabojāt garastāvokli un jokus dzīs divdomīgus, pārāk divdomīgus, tādējādi provocējot tevi, bet atlaist neatlaidīs, jo atkārtošos, strādāt, nav kas strādā! Gaužām skumji, ka veikals netiek balstīts uz pozitīvām domām,labu attieksmi, smaidu sejā, laipnu vārdu, cieņu, ražīgu darbaspēku, bet gan brucināts. Veikals grimst, žēl, ka to neredz, vai negrib ieraudzīt un rīkoties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes