www.sudzibas.lv Lāčuks ar bērnu ratiem tur nevar pārvietoties

Lāčuks uz čaka ielas - ar bērnu ratiem tur nevar pārvietoties

Kad apmeklējuveikalu izrādijas ka taja ar bērnu ratiem nav iespeju pilniba parvietoties pa visu veikalu, uz otro stāvu tiku pa eskalatoru (trepes kas virzas uz augšu) bet, lejā jānes ar rokām pa parastam trepēm, veikalam ir ari 3stāvs uz kuru ar ratiņiem nokļut nevar protams uznesot un nonesot lejā ratus kam ir pa spēkam.Kad taisijos prom savajadzējas uz tolēti, izrādas ka laižot tikai bērnus un grūtnieces, labi ka tā viņiem veicas .Diskriminācija sanak, Toletei pēc likuma jābut un gribētos lai būtu norādes ka uzbraucot uz otro stāvu lejā rati jānes ar rokām kautkā ta.

K

T toony 30.12.2008

Nav ko bērnu veikalos iet ar bērniem... =))))) sviests, ne?..

. ...kl 30.12.2008

Vispār man tas veikals nepatīk. Cenas tur ir uzskrūvētas. Piemēram grāmata par pirātiem tur bija par Ls 7 dārgāka nekā Maximā.

L Lelde 31.12.2008

Tolete???? Cik Tev klašu izglītība, ka nemāki pareizi rakstīt?!!

I Inga 14.12.2009

Patiesībā Lāčukā ir ļoti labas un pieņemamas cenas, salīdziniet ar XS ROTAĻLIETĀM un ELKOR.
Lāčukā pārdevējas piedāvā arī klienta karti ar kuru preces var iegādāties ar 15% atlaidi.
Veiksmīgu iepirkšanos...!