www.sudzibas.lv Lāčuki Uzmanieties, nemaksā naudu!!!

Lāčuki - Uzmanieties, nemaksā naudu!!!

Cilvēki - uzņēmēji, turieties pa gabalu no šī Sia , Lāčuki", koknesē . Ja vien nevēlaties viņai uzdāvināt savu naudu, jo par piegādātiem kokmateriāliem šis sia nemaksā!
Šim Sia Lāčuki nav vietas starp godīgiem uzņēmējiem, jo parazitē uz citu uzņēmēju rēķina!
Sāc kārtot parādus, nevis skaisti soli!

D dzintra.tautaskustiba. 03.09.2011

Iesaku sadraudzeties ar serkociniem un nodedzinat midzeni. Rikojies. Apturi launumu.

A Andis 11.09.2011

-tu nekur tāpat neaizbēgsi, bet kā mīļa paimeitenīte samaksāsi savu sia lāčuki parādus!

G Gatis 12.09.2011

Jā, mana kļūda ir tā, kad es vispirms neizlasīju internetā atsauksmes par sia lāčuki, koknesē, melioratoru ielā 1, kas taisa guļbūves, bet piegādāju šim sia guļbūves apaļkokus. Protams, kā visi citi, kas šeit raksta sūdzības par šo sia ar priekšgalā, es savu naudu nēesmu saņēmis! Jo juriste tērē citu uzņēmēju naudu saviem ģimenes hobijiem!
Kā juriste vēl var nodarboties ar savu uzņēmējdarbību, ja viņa ir tik daudz cilvēkiem parādā! Šausmas! Kauns un negods!
Uzņēmēji, apvienosimies un sūdzēsim tiesā sia lāčuki juristi , lai tiesa piedzen mūsu visu zaudējumus!
Kā tev, nav kauns, par saviem sia lāčuki parādiem, jo tu taču ļoti labi zini kuriem uzņēmējiem tu nēesi samaksājusi! Ņem savas pavadzīmes rokā un sāc kārtot saistības!
Uzņēmēji, turieties pa gabalu no šī nemaksātāja sia lāčuki, koknesē, melioratoru ielā 1, ar juristi priekšgalā!

S Sandra 13.09.2011

Jautri, jautri:-))))

G Gints 04.10.2011

Jā, es piekrītu iepriekšējiem komentētājiem par sia lāčuki, turieties pa gabalu no šī sia koknesē, melioratoru ielā 1. Nemaksā naudu par guļbūves zāģbaļķiem!
Parazitē uz citiem cilvēkiem!

G Gints 06.11.2011

Tu tāpat nekur nespruksi, izveidojot sia lāčuki 1 pa 1 ls. Parādi nekur nepazudīs un tu tos samaksāsi!
Vari līst kaut visās partijās pēc kārtas, tāpat tu cilvēkiem kā paijmeitenīte atdosi to naudu, kas viņiem pienākas.
Juriste atradusies, smiekli nāk...

R Raimonds B 09.03.2016

Cik interesanti - kāda personības dubultošanās ir šim cilvēkam! (viss vienā stilā uzrakstīta, pat ar tiem pat vārdiem - tekstiem, tikai paraksts - niks cits) . Tā ir, ka sudzibas.lv tanī laikā varēja rakstīt bez jebkādas reģistrācijas! Kad tad tos baļķus pārdevis cilvēks, kurš nav paskatījies sūdzības? ! 3.09.11. Pirmā sūdzība un šī, kur cilvēks nav paskatījies sūdzības, tāpēc pārdevis un nav vēl saņēmis samaksu - 12.09.11. Hm, cik operatīvi, un kāds pārkāpums! Ha... Visi šie viena cilvēka ieraksti izskatās, ir ar mērķi nomelnot, jo acīmredzot kādam ir aizskārusi vīrieša pašcieņu, atmaskojot viņa paša nelietības, jo mēdz pateikt stingri, bet patiesi, necieš sliņķus un brāķdarus. Man, kā klientam tas ir patīkami un varu teikt tikai to labāko - lojāla, cieņas pilna attieksme pret klientu, kvalitatīvs darbs, jo meistaru atlase izskatās stingra, tie ir zinoši. Saviem draugiem esam ieteikuši un viss ir vislabākajā kārtībā. Ne velti uzņēmums darbojas jau ap 20 gadiem, arī krīzes laikā pie viņiem bija rindas.

R Raimonds B 11.03.2016

Kāpēc pozitīvus komentārus šis portāls nepublicē? !!!

R Raimonds B 11.03.2016

Kāda personības dalīšanās šim aivaram utt. ! Viss sarakstīts vienā stilā, nebija spējīgs arī ko citu izdomāt. Te jau var redzēt, ka cilvēkam vienīgais mērķis ir nomelnot. Ja ta, tad droši varu teikt, ka viņš ir vai nu brāķdaris, zaglis vai krāpnieks, jo viņa ir tieša un taisnīga, iespējams tādam pateica kaut ko, kas dziļi aizskāra un mēģina atriebties ta, lai iegrieztu biznesam.
Tapēc es tomēr gribu pateikt arī pozitīvo, varbūt publicēs, jo šis portāls pozitīvās ziņas dzēš, viņiem ir svarīgi saglabāt nepārbaudītu nomelnojošu, nepamatotu informāciju.
Esmu šī uzņemuma klients, mēs pirmo pasūtījumu veicām 2001. Gadā un māja kalpo ideāli, ir kvalitatīvi uzcelta, silta. Serviss arī - pirmos garantijas gadus apsekoja, lai sēšanās rezultātā nerastos problēmas, jebkurā brīdī varam zvanīt, konsultēties. Pasutījām arī sīkākas lietas darzam, viss vislabākajā kārtībā. Tieši tapēc ieteicām saviem draugiem, kuriem arī tāpat bija vislabākā sadarbība un ar baļķiem nekādu kavēšanos v. Tml problēmu.
Ja jau tik šausmīgs uzņēmums, tad kā gan var darboties gandrīz 20 gadus? Viņiem vienmēr ir klienti, pat krīzes laikā bija rindas. Ja runa ir par viņu, ko šis cilvēks ar daudziem vārdiem noniecina, tad gribu oponēt - viņa ir korekta, ētiska, taisnīga. Katrā ziņā - šis ir viens no tiem uzņēmumiem, ar kuru es labprāt sadarbotos un viņa ir tiešām profesionālis sava jomā varbūt vienkārši tik skaļi nepubliskojas, kā dara daži runātāji, ne darītāji.

R Raimonds B 11.03.2016

Tapēc, pirms lejat otram virsū samazgas kaut kāda aizskāruma dēļ, kārtīgi padomājiet, ka nesanāk pašam atpakaļ simtkārt... un šādiem,, es domāju - arī derētu.... cilvēkiem bieži gadās viedokļu sadursmes, bet to visu risina civilizēti, ne jau tik primitīvi.