Lāču Miegs - Apkalpošana

Pagājušās nedēļas nogalē ar ģimeni un draugiem apmeklējam Līgatnes dabas takas, pēc kā izvēlējamies ieturēt pusdienas. Atpakaļceļā tika izvēlēta restorāns LĀČU MIGA. Braucot uz viesu namu pavērās interesants skats uz simtgadīgam koka rindu mājām :) kuras izskatījās bēdīgi pelēcīgā krāsā ar daļēji izkritušām logu rūtīm. Taču pēdējā- bija tā īstā! Tā pa visam īstā, uz vizuālo aci līdzīgas kā tās kurām patraucāmies garām, taču svaiga un pat varētu teikt pa frišu kas neļauj pabraukt garām.
Tā nu devāmies iekšā un...
Tajā dienā stādāja divas viesmīles, kas pat nepasmaidot ieraugot mūs ienākam- momentā pagrizās un atstāja mūs stavot ar izvēles iespējam ( iet tik prom), jo nomurminot kāda teica "Jums ir jāpagaida, kad novāksim kādu no ēdamgaldiem"', es jautāju, vai mēs varam sēsties pie lūk tā ( norādiju rotaļistabas pretējo pie loga atrodošos) uz ko viesmīle man atbildēja tik pat neapmierināti- sēdiet, taču es nezinu kad varēs novākt!
Tā nu mēs gaidījām...gaidijām...
Pēc kādām 40-45 min, uzjautājam atkartoti, uz ko mēs saņēmām atbildi no viesmīles puses!
MES TE ESAM DIVAS, un mes šo galdu novāksim stundas laikā! Tas ir vēl pēc stundas, jo bijām nogaidijushi 40- 45 min.
Taču otra nadzīgi atbildēja, kas jums ļāva sēsties, tas ir VIPs. Es saku kāds VIPs! Vai es pats izdomāju bez saskaņošanas apsēsties pie izredzētā galdiņa! Viesmīle sāka sunīt to otro, kas mums bija lāvusi.
Es piebildīšu, ka tajā telpā bija 4 galdi, no kuriem apaklojamie uz to momentu bija 2!
Mēs piecēlāmiez un aizgajām nepapusdienojuši!
Ejot prom, redzējaām ka šīs zvilnēja pie bara letes un pat netaisiijas ko iesākt klientu apkalošanā.
P.S
Otrā rūmā, bija aizņemti ne vairāk pa 3 gadiņiem!
Paldies!

F

L Ligucis 04.12.2008

Nez, kur skatās Migas īpašnieki? Viņi, laikam, vēlas to bodīti klapēt ciets, jo nekas cits neatliks ar tādu personāla attieksmi pret klientiem.

J joko 04.12.2008

Njaa...traki, varbūt vajadzēja uzreiz pajautāt kur īpašnieks, vai pārvaldnieks. Kā ar viņu sazināties. tad varbūt " Čaklās " viesmīlītes zinās, kā ātrāk galdiņus novākt un klientus apkalpot.

A arvils 21.12.2008

jāa es piekrītu! Mes ar šovasar bijām iegriezušies šajā jaukajā iestāde, bet jau pēc 5min izgājam! mēs bijām 8 pers. un galdiņus nedrīkstēta savietot kopā, kaut arī beigās pieteicām ka paši to izdarīsim ja tas sagāda problēmas, jaunkundzes aizliedza un teica lai sežam pie diviem atsevišķiem galdiem!!

N nina 09.01.2009

žēl ka jūs neredzat to skaisto tajās simtgadīgajās koka mājās, ta jau ir tagad cilvēkiem ir skaisti tikai ar lāzergaismām piebāzti pornoklubi!jūs esat sekli!!!vemt no jums gribas!

J Janis 23.01.2009

Gan jau esi viena no viesmīlēm kad šitā izrunājies!
Es būtu sācis mūldēt viņām virsū, jebal 1h noseedeet bezjeegaa!
Stuulbi shitaadi cilveeki!

A Andris 24.02.2009

Nevajag jau pārspīlēt... 40 minūtes...

S slepenais 06.03.2009

par šādu viesmīļu uzvedību vajadzēja parunāt ar priekšniecību, es domāju ka te vajadzētu viņas atlaist...bet ja nemāk uzņemt pienācīgi klientus, ir taču citas jaukas vietas kur var atpūsties pie kafijas tases, vienu no vietām varu minēt melturu krogu, kur vienmēr laipni uzņems un būs patīkami pavadīts laiks.

M me 18.03.2009

Man bija lidziga pieredze ar so restoranu. Tas bija pirms kadiem 2 gadiem, kad mes ar draugu pirmo un pedejo reizi tu iegriezamies, ari bijam shokaa par viesmilu attieksmi un dusmigi par tur nosisto brivo laiku.
Tas mav cilvekiem, kuri ir visu nedelu nostradajusi un gaidijusi brivdienas un velas tas kvalitativi pavadit.

I Ints 11.05.2009

Tās simtgadīgās mājas tādas ir kaut arī izskats liecina ka stāvoklis ir bēdīgs bet vairumā no mājām tas ir labs (līgatnē tādas ir 18 ja nemaldos), bet par Lāča Migu - piekrītu iepriekš rakstītajam un cenas arī tur ir astronomiskas ( neadvekātas).

L li 22.05.2009

Mēs neriskējām palikt, iegājām un izgājām, aizbraucām uz cafe Pie Jančuka (pie ezera pašā centrā) un ļoti garšīgi&lēti paēdam, un apkalpošana arī bija super. protams, interjers nekāds, bet tas jau nav galvenias

L Līgucītis 25.05.2009

Ja es nosēdētu 45 minūtes, tad diez vai tā vienkārši ietu projām nepaēdusi un kur vēl ar šādu attieksme, jo nejustos pelnījusi. :) Drīzāk izšķirtos starp divām iespējām: vai nu sēdēt tur ne ilgāk kā 10 minūtes, vai nu tiešām, kā jau iepriekš rakstīts, sākt tādas čaklumu rosinošas darbības, kā priekšnieka meklēšana. :))) Un ja tā vispārināti uz šo jautājumu paskatās, tad tā jau ir cilvēku skaudība, ka kāds, piemēram, var atļauties paēst krodziņā, restorāna utt. un piedevām - atļauties vēl arī atpūsties. :D

I Inta 31.07.2009

Vajadzētu viņas atlaist...bet ja nemāk uzņemt pienācīgi klientus, ir taču citas jaukas iespējas: vai nu sēdēt tur ne ilgāk kā 10 minūtes, vai nu tiešām, kā jau iepriekš 5min iziet! mēs bijām 8 pers. un galdiņus nedrīkstēta savietot kopā, kaut tikai ar lāzergaismām piebāzti pornoklubi.