LV RU
www.sudzibas.lv Lācītis Pūks PII Nepietiekama apkalpošana

PII Lācītis Pūks - Nepietiekama apkalpošana

Bērnudārzā nav medmāsiņas. Vai tā vispār drīkst būt? Vai Latvijā ir daudzi bērnudārzi bez madmāsiņas. Manuprāt tadā vietā kā bērnudārzs ir jābūt dakterīte. Un ir vēl jautājums par PII Lācītis Pūks, bērnudārzam ir Zaļais karogs jau ceturto gadu piešķirts, bet bērniem baro margarīnu Delma. Tik zaļi dzīvo, bet margarīnu drīkst? Rozīnes un citas lietas nedrīkst, bet MARGARĪNU drīkst?

Komentāri (4)

"Bērnudārzā nav medmāsiņas. " - tas ir bērnudārzs, jeb ārstniecības iestāde?
"Manuprāt tadā vietā kā bērnudārzs ir jābūt dakterīte." - kur ir pierādījums, ka tev vispār ir prāts? Varbūt, tavuPRĀT, arī nepieciešami viesmīļi, šveicari un masieri, klauni un kinologi?

TasEsLV 04.09.2017

Tā vispār ir normāla prakse ,ka katrā skolā un bērnudārzā ir vismaz medmāsa, jo bērni mēdz traumēties un vajag kādu kurš spēs arī atbilstoši rīkoties.

smejiesvesels 04.09.2017

Privātajā bērnudārzā nav jābūt medmāsiņai, visi pedagogi ir izgājuši pirmo palīdzību, ja kas smagāks, zvana vecākiem vai ātrajiem. Nav jau tur nekāda slimnīca...
Kas vainas margarīnām? Pēc šī brīža sveista cenām rīt sviestu ir tīrais šiks, bd nevar atļauties...:D

C critical thinker 03.09.2017

kas vainas margarīnam? vai margarīns aizķepē prātu (no Jūsu pieredzes?)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes