LAC birojs - Maldināšan

Zvana, it kā mans numurs būtu izvēlēts nejauši, esot no lietišķās apmācības centra. Piedāvā sudraba latvijas simtgades piespraudes, maksā gandrīz 45 eiro. Ļoti pārliecinoši stāsta, ka šāda rota esot bijusi kārlim ulmanim. Tā esot sudraba piespraude, ar kuru es varēšu lepoties. Kolekcionāri vēlas pirkt pa 300eiro, bet nevarot dabūt. Es esmu viena no 300 laimīgajām.
Saņēmu: 1) nelielu kuloniņu latvijas valsts formā, ar iegravētu it kā valsts karogu, iekārta melnajā strīķīti, tā nav piepraude, kā tika solīts; 2) šādus kuloniņus esmu redzējusi tirdzniecībā pa 2 eiro.
Uzmanieties!
Sīkāku informāciju par šo uzņēmumu var izlasīt: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/uznemumam-parmet-sudraba-kulonu-tirgosanu-ar-simtgades-simboliku.A267660/

R

S Sergej Sergeevic 19.06.2018

X Xx 19.07.2018

Gribētu autoram uzdot jautājumu. Vai vispār klausījies informāciju ko stāsta. Apmelot viegli ne?

C critical thinker 19.07.2018

ko apmelot? kaut kādus krāpniekus? Vita esat vai viņas šefs?

C critical thinker 19.07.2018

Inga, nevis Vita, atvaino, dārgā.