www.sudzibas.lv labz čakarētāji

labz - čakarētāji

Šitie cilvēki ļoti izskatās pēc čakarētājiem!
Jau vairākas reizes tika izdzēsts mans profils.
Pati sistēma strādā gļukaini un bremzīgi, par draugiem cenšas uzprasīties pilnīgi nepazīstami cilvēki, iespējams, ka viņu atšūšana arī ir par pamatu profila dzesšanai!
Nevienam neiesaku šo vietu :)

P princese 19.07.2009

Emm... vnk. tas nav saits kurā sarakstās, tas ir saits kurā aicina draugus un mēģina iegut vairāk punktus un stastiku! Piekrītu mājas lapa tiešām bremze! Un dzēš ārā tikai tad kad tu esi publiskajā čatā kko ne ta uzrakstījis! Lohs.

N Nauris 20.07.2009

Sveiki! Tas ir pilnīgi nepamatoti, ka tāpat vien tiek dzēsts profils, pirms reģistrējies izlasi portāla noteikumus, ja neizlasīji tās jau ir tavas problēmas, dzēšam tikai tādus profilus, kas ir nekorekti aizpildīti piemēram vārda uzvārda vietā ir "jijsaijdias jiasdads", dažādus fake profilus, kā arī portālam nevēlamas personas (hakerus, spamerus, utml.)

Piekrītu tam ka jūs iespējams uzaicina nepazīstami cilvēki, jo tas ir iepazīšanās portāls!

Piekrītu arī ka portāls bremzēja! Bet mēs pie tā strādājam un jau tagad nekādai bremzēšanai nevajadzētu būt :)

Ar cieņu portāla labz.lv administrators!

R razkrutka 25.07.2009

sistēmā parasti ne vair''ak par 8 cilvēki, kāda hrena pēc tad tāda bremze?

L Lords 03.01.2010

Portāls ir uzlabots un klāt nākušas jaunas funkcijas! Portāls pilnībā nebremzē - jo tiek izmantots jaudīgs maksas serveris! Būsiet laipni gaidīti jaunajā izklaides un iepazīšanās portālā labz.lv

* Noteikumu nezināšana neatbrīvo Jūs no atbildības!
* Pārlasiet noteikumus katru reizi - apmeklējot portālu - tie var tikt mainīti - grozīti, bez portāla lietotāju ziņas!

! Ar cieņu - LabZ.lv community