Labo namu aģentūra - apsaimniekošana

SIA "Labo namu aģentūras" v.loceklis 7.oktobrī organizēja sapulci Asteru nama pārņemšanai LNA apsaimniekošanā - sapulce pilnīgi nelegāla (bez iedzīvotāju oficiālas uzaicināšanas uz to, bez protokolēšanas u.c.), neievērojot tās organizēšanas prasības, tikai ar vienu uzstādījumu - ātrāk pārņemt mājas apsaimniekošanu un sākt iekasēt naudiņu par apšaubāmiem pakalpojumiem, bet iedzīvotāji nesaņemtu naudu pat par uz mājas jumta uzstādīto Tele2 antenu.

I

A AlexisM 24.03.2010

Šim kantorim nav absolūti nekāda izpratne par pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. Vienīgi ko viņi māk ir skreilapiņu mētāšana pa pastkastītēm ar solījumiem par debesmannu, zelta kalniem un spožo nākotni.

Nokāpiet uz zemes ļautiņi !!!

D DenisXO 11.03.2016

Liepājas iela 2 / Māras dārzi apsaimnieko Labo namu Aģentūra. Piestāda rēķinus par tādām lietām!!! Gribēja nelegāli sētā salikt zīmes, ka mašinu var novietot tikai uz 2 h, labi,ka majā bija kāda gudra dāma un pateica, ka tadam projektam ir jabut 100 % balsojumam no mājas un šie fiksi novāca nelegālās zīmes. Drausmīgs kantoris, kāsēji tikai.

Inženieris 11.03.2016

LATVIJAS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PĀRVALDNIEKU ASOCIĀCIJA šo uzņēmumu ievietoja "MELNAJĀ SARAKSTĀ"!

Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācija uzskata, ka jebkura veida un līmeņa sadarbība ar Sarakstā iekļautajām personām ir riskanta un ir ļoti liela varbūtība, ka sadarbība ar šīm personām var rādīt dažāda rakstura problēmas personai, kura ir pieņēmusi lēmumu par sadarbību.