www.sudzibas.lv Labestības diena Labestības dienas koncerts tiks rādīts pa LNT un daudziem LNT nav pieejams

Labestības diena - Labestības dienas koncerts tiks rādīts pa LNT un daudziem LNT nav pieejams

Vai nav cuuciiba, ka organizaacijas Ziedot.lv rikoti Labestiibas dienas koncertu raadiis pa LNT?
Bet LNT mums no Jaungada vairs neuztver. Muusu riiciibaa ir vecais TV uztverejs ar dekoderi un dekoders mums uztver tikai 5 bezmaksas kanaalus un taja dekoderi nav iespeejams ievietot karti un nemaz pat tehniski nevar pieslegt maksas kanalu paketi, lai kaa mes to veletos.
Kaapeec Labestiibas dienas koncertu nevareetu raadiit vienaa no esosajiem 5 bezmaksas kanaaliem?
Taa ir neciena no LNT un no organizaacijas Ziedot.lv puses pret ziedotaajiem un skatiitaajiem

I